PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853675}

Wszystko wszędzie naraz

Everything Everywhere All at Once
6,9 71 995
ocen
6,9 10 1 71995
7,0 56
ocen krytyków
Wszystko wszędzie naraz
powrót do forum filmu Wszystko wszędzie naraz

Według mnie najgorszy film jaki oglądałem w życiu , dziwie się że nie zasnąłem na tym filmie, bo poziom nudy wyjebał poza skalę. Film powinien dostać statuetkę złotej konopi za najbardziej przećpany scenariusz dekady, zamiast Oscara. W dodatku jeśli ktoś to nazywa komedią(a nie dramatem kinematografii) w ,której nie było żadnego dobrego żartu ,jest mega dziwny. Generalnie ten film to jeden wielki ściek na szczytach popularności który powinien mieć pole złotych malin na koncie a nie jedenaście nominacji do wcześniej wspomnianego Oscara.

kraken__

W punkt napisane.

ocenił(a) film na 4
mania811

Dokładnie

ocenił(a) film na 9
kraken__

Film niemal doskonały. Szaleństwo wieloświatów, katharsis emocjonalne, filozoficzna mądrość, mistrzowski montaż i gra aktorska. A to tylko film o rodzinie. Cudo

Agatonik

Powtarzam - katharsis emocjonalne - pseudo-inteligencie? A może "cofać się do tyłu", czy "fakty autentyczne"? Weź wreszcie przeczytaj co to słowo oznacza, a nie wklejsza gdzie popadnie grecki termin, bo myślisz, że ktoś się nabierze z tego względu że jesteś wysublimowany.

Agatonik

Tak samo twoja "filozoficzna mądrość" chociaż to jeszcze jakoś ujdzie ze względu na zmiany konotacji między językami. Co do zasady jednak, filozofia oznacza "umiłowanie mądrości", a więc piszesz de facto umiłowa mądrością mądrość.

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Nie zgadzam się film słaby nudny i ogólnie na poziomie Tiktoka

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Filozoficzna mądrość, ok! Czy pani z urzędu skarbowego w fazie KungFu z głowa w ścianie to filozofia czy absurd?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
turbok0z4k

Hahaha jak zwykle jak ktoś ma odmienne zdanie to jest głupi, bezmózgi i nic nie rozumie. Masakra. Kazdy jest inny i lubi co innego. Podoba ci sie ok ale daj sie wypowiedziec innym ludziom. Użytkownik napisał że to najgorszy film jaki oglądał i napisał dlaczego tak sądzi więc nie rozumiem po co na niego najeżdżać, przecież to że go obrazisz, nawyzywasz nie sprawi tego że film bedzie jego ulubionym,a pokazujesz tym jakim jesteś prymitywem i chamem.

diavolo0801

Mnie zawsze bawi takie coś: uważasz że to najgorszy film jaki widziałeś/aś? Obejrzyj takie gówno jak Zmierzch, od razu zmieni ci się zdanie ;)

turbok0z4k

Film dla wielu ma dostarczyć rozrywki. Jeśli czegoś i. Ego oczekujesz od filmu to nie znaczy, że inni są prymitywami a Ty jedynym objawionym. Ja rozumiem o co chodziło w tym filmie, ale dla mnie był nudny, rozrywka jaką mi dostarczył nie sprawiła mi radości z oglądania. Mogę bawić się w konesera, oceniać grę aktorską itp. Ale to nie uratuje tego, że po prostu seans mnie męczył.
A ten top gun dla większości ludzi na świecie (średnia filmwebowi, imdb) jest filmem świetnym. Miał dostarczyć rozrywki, miało się przyjemnie oglądać i tak było. A że czegoś innego oczekujesz od filmu to nie znaczy, że każdy ma w ten sam sposób podchodzić. Top gun -  Czyli cały świat to prości ludzie skoro ocena mówi sama za siebie. 

ocenił(a) film na 3
Agatonik

To że film jest o popapranych seksualnie dewiantach to nie nie oznacza, że jest dobry.

ocenił(a) film na 9
grd1

Film nie jest "o popapranych seksualnie dewiantach"

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Chyba go nieuważnie albo wcale oglądałaś. Jedna z głównych postaci - Joy Wang / Jobu Tupaki - jest popapranym seksualnie dewiantem czy tam dewiantką.

ocenił(a) film na 9
grd1

Oglądałam bardzo uważnie i w przeciwieństwie do ciebie nie jestem homofobką

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Mam nadzieję, że spotkasz kiedyś na swojej drodze jakichś sensownych ludzi i zmienisz to swoje chore postrzeganie świata.

ocenił(a) film na 9
grd1

Tobie przydałoby się to zdecydowanie bardziej niż mnie. I tego ci życzę.

Agatonik

Ten gość to jakiś trollinho, bo wszędzie wstawia swój tekst o lesbijkach.
Co do Twojej oceny to jestem w szoku. 9/10 to prawie arcydzieło. Dla mnie ten film jest jak chaotyczny teledysk bez ładu i składu. Rozumiem zamysł, ale potwornie się wymęczyłem podczas seansu i z pewnością ponownie do niego nie wrócę. O opiniach krytyków się nawet nie wypowiem, chyba nigdy mi nie było z nimi po drodze..

ocenił(a) film na 9
Anonimus_Perfidius

Taka ocena, bo film mnie zachwycił swoją kreatywnością i innym podejściem do problemów rodzinnych. A to przecież film najpierw o rozpadzie, a potem o budowaniu na nowo relacji. Bardzo ciekawe podejście.

Agatonik

Ja rozumiem zamysł, ale ta forma..Chaos kompletny, przerysowanie, przeszarżowanie, humor (poza jedną sceną, która mnie ubawiła) i dużo innych, męczących elementów. Gdzie temu filmowi do Matrixa? Może i podejście ciekawe, ale forma realizacyjna dla mnie nie do przyjęcia..

kraken__

Podzielam opinie. Ilość Oscarów stanowczo przesadzona.

ocenił(a) film na 1
kraken__

Ocena idealna. Film ten to jakieś nieporozumienie. Nie rozumiem skad tyle Oscarów dostał. Szok

ocenił(a) film na 1
kraken__

Od czasu Oscara dla filmu o babie ,która ruchała się z rybą to najgorszy chłam

ocenił(a) film na 1
kraken__

mam podobną ocenę tego czegoś... bez sensu ten film i co gorsza jakim cudem to to dostało oscara?? widać w obecnym świecie wygrywa nonsens :(

ocenił(a) film na 1
Demjan

Cieszę się, że są tu jeszcze ludzie zdrowi na umyśle. Pozdrawiam i łączę się z Wami w bólu. Też to obejrzałem.

ocenił(a) film na 1
ekwi

A ja obejrzałem 55 minut i jestem tak wqrwiony, że zmarnowałem tyle czasu mojego życia na taki badziew. A zachwyty krytyków powalają.

ocenił(a) film na 2
kraken__

Myślę że w słowie przecpany jest właśnie klucz do sukcesu tego filmu ponieważ pół Hollywood to banda ćpunów szprycujacych się czym popadnie. Nie zdziwilbym się nawet jeśli w tym gronie znalazło by się wielu wsadzajacych sobie bolec w odbyt.

ocenił(a) film na 1
Boskigrom

Kwan was born in Westborough, Massachusetts to a Taiwanese mother and a father from Hong Kong. He is married to fellow filmmaker and animator Kirsten Lepore since 2016, and together they have one son Kwan was diagnosed with attention deficit hyperactivity disorder after researching the condition for Everything Everywhere.

ocenił(a) film na 4
kraken__

Najbardziej irytuje fakt że tak wspaniały film jak Duchy Inisherin bez Oskara a tu 7

ocenił(a) film na 1
kraken__

Genialny opis tego ścieku filmowego. Największa pomyłka akademii filmowej ostatnich lat.

ocenił(a) film na 1
kraken__

zgadam sie, najgorsza produkcja jaka w zyciu widzialem, dodatkowo skapana w lewackich urojeniach na temat bycia lesbijka. Wytrzymalem 30 minut i wiecej sie nie dalo. Nudne jak flaki z olejem, dno totalne.

ocenił(a) film na 1
kraken__

Szkoda, że przed włączeniem tego filmu nie dają, tego samego co zażywali tych dwóch panów Danielów. Może by było łatwiej wysiedzieć do końca. Dwa słowa się cisną- ale goowno. Ostatnio to mnie film Ridleya Scotta tak zmęczył, z Fasbenderem czy jak mu tam o prawniku z deprechą. No dno jak nic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grd1

A ty wszędzie musisz wpierdzielać te swoje denne teksty na zasadzie kopiuj-wklej? Czytam już któreś forum odnośnie tego filmu i co chwilę pojawia się "tfuj" tekst o lesbijkach. Chcesz śmiecić to w domu sobie bałagan rób człowieku..

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 1
kraken__

Lepiej sama bym tego nie napisała. Zgadzam się z wszystkim. Za co te nagrody. Leków przebrnęłam przez te 2 godziny, łudząc się ze pod koniec coś nabierze sensu. Niestety ten film to jakby zlepek głupich filmów z tiktoka ,jakby twórcy prześcigali się co można teraz zrobić jeszcze bardziej głupiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones