PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706014}

Wszystkowidząca

Skammerens datter
5,8 2 839
ocen
5,8 10 1 2839
Wszystkowidząca
powrót do forum filmu Wszystkowidząca

które widzą więcej niż inni. Przypadłość w życiu przydatna, lecz w okiełznaniu nie łatwa. Ogólnie życie córki czarownicy nie jest usłane różami, ale trzeba sobie jakoś radzić i poświęcić swoją fryzurę by nie zostać rozpoznanym. Bardzo przyzwoite przygodowo-familijne-fantasy. Czas spędzony przy tej produkcji filmowej nie jest czasem zmarnowanym. Jak zwykle jest walka dobra ze złem, by w finale zło oczywiście poniosło klęskę, jakżeby mogło być inaczej. Warto temu duńskiemu obrazowi filmowemu poświęcić uwagę.

użytkownik usunięty
dzyniu88

a dlaczego w takim razie tak niska ocena? zastanawiam się nad obejrzeniem tego filmu

Niska ocena poniewaz ten "troll" ustanowil sobie wlasna skale oceniania filmow... Pieciopunktowa... I zaniza ocene wszystkim dobrym filmom.

użytkownik usunięty
myspace1529

ahh...ok dziekuje za odpowiedz. Tego sie nie spodziewalam. Troche bez sensu, skoro jest skala 10cio punktowa obowiazujaca na tym serwisie.

Co mozemy zrobic... juz nie jedna osoba tlumaczyla, ale to jak grochem o sciane...

ocenił(a) film na 3
myspace1529

Bo ten film jest słaby i ma racje i nie wiem po co wszędzie to reklamują i jeszcze za opłatą np. na VOD jak to słabe i nudne widać po ocenie całej a ma 5 ponad bo niektórzy liżą tyłki na filmy choć są słabe i sam się spodziewałem choć na taka ocenę czegoś lepszego. Strata pieniędzy na to przereklamowane przez portale i jeszcze jakieś opłaty premium.

no właśnie, film oceniony na 3 musi być bardzo zły a w opisie raczej zachwyt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones