PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9078}

Wyścig szczurów

Rat Race
6,6 108 725
ocen
6,6 10 1 108725
5,2 17
ocen krytyków
Wyścig szczurów
powrót do forum filmu Wyścig szczurów

na pierwszy rzut oka nie widać tu jakichś negatywnych komentarzy, więc dziwi mnie i zastanawia dlaczego ma niską ocenę?? Bo 6,7 to jest zdecydowanie za mało dla tak niebanalnego i prześmiesznego filmu.

malinoweLego

Zgadzam się, oglądałam ten film kilka razy i za każdym razem śmieszy mnie tak samo :) Akcja świetnie się rozkręca, praktycznie nie ma nudnych momentów. Zaskakująco niska ocena.

ocenił(a) film na 8
Canberrka

nudne momenty są

Canberrka

Zgadzam sie. Ilekroc ogladam ten film, to zawsze bawi tak samo swietnie !!!!!! P;)

ocenił(a) film na 10
Shurtugal_Eragon

Mam to samo, podniosłam teraz nawet swoją ocenę do maksimum, doceniając nade wszystko rewelacyjną pomysłowość autorów scenariusza. :) Kapitalna sprawa! :)

malinoweLego

Zgadzam sie. Dla mnie powinien miec note ten film co najmniej 8,0 !!!!!! Ten film, to kolejny przyklad niedocenienia przez internatów /filmwebowiczow prawdziwego arcydziela !!!!! P;)

ocenił(a) film na 10
Shurtugal_Eragon

zarąbista komedia mozna oglądać w kółko nigdy się nie znudzi

konrii_2

Święte słowa ;)

malinoweLego

Chyba daltego, ze to slapstickowa komedia. Jestem tu już chyba zmiesiąc i widzę, ze ludzie dają lepsze oceny dramatom niż komediom. A przecież filmy się powinno oceniać w swojej kategorii wagowej. Mi sie też podoba Wyścig Szczurów. Zainspirował mnie do tego, zeby obejrzeć I Love Lucy :D

ocenił(a) film na 9
Szarobure

Tu akurat masz racje. Dramaty górują nad komediami, filmami akcji, horrorami itp. Dlatego dla filmów tego typu średnia blisko 7 to juz bardzo dobre kino.
Przy komediach wytykają ciągle ze głupie i bez sensu bądź nie śmieszne...
W horrorach ze nie straszne...
W filmach akcji ze bajeczki dla dzieci...
W kółko to samo, aż człowieka h** strzela jak czyta te komentarze pod niektórymi produkcjami

ocenił(a) film na 9
adr2204

Przyznaje 100% racji
Zastanawiałem się dlaczego tak jest, że jak coś jest luźniejszego, nie podejmującego "ciężkich" tematów, np. o życiu, to jest to "plastikowe"
Czyżby kompleks niższości? Czy na prawde jesteśmy aż tak zakompleksionym narodem że musimy udawać że JAKAŚ TAM komedyjka to dla nas za słaby poziom? Ech....

Bałem się że oglądając chyba 3x ten film, po prostu mi się przeje, ale myliłem się ;p
9/10

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Byc moze, ze ciezko o dobre komedie w tych czasach - ciezko teraz zrobic komedie, w ktorej sa zarty ktorych sie nie widzialo juz z 15 razy. Tu uwazam, ze Rat Race jest dosc oryginalny i ciagle smieszy.

ocenił(a) film na 10
malinoweLego

Ten film powinien być w pierwszej 10 w rankingu najlepszy film a ma taką słabą ocenę.Aktorzy i scenariusz fajny :)

malinoweLego

Film może i nie jest słaby, po prostu konkurencja za mocna :)

Brazyliszek

Ok, wymień proszę kilka filmów które wg Ciebie są dużo lepsze od Szczurów? Chętnie je obejrzę i ocenię :)

malinoweLego

Mogę to zrobić i wymienić z 80 filmów z top 100 Filmwebu, ale jaki ma sens porównywanie komedii z dramatem lub dreszczowcem?
Łap kilka lepszych (wg. mnie) komedii od "Wyścigu szczurów":
"Chłopaki nie płaczą"
"Forrest Gump"
"Nietykalni"
"Jak rozpętałem drugą wojnę światową"
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Brazyliszek

Dałeś tylko dowód na to że rację mieli wszyscy poprzednicy gdy pisali że ludzie rozumu nie mają i oceniają lepiej dramaty a komedii nie rozumie, mają też jakiś dziwny kompleks niższości i kija w doopie. Nietykalni, Forrest... karuzela śmiechu, sikałam ze śmiechu normalnie...

ocenił(a) film na 9
malinoweLego

To tylko dowód na to że tu siedza albo dzieci, albo idioci :)

ocenił(a) film na 8
malinoweLego

Zakończenie dosyć rozczarowujący ale oprócz tego niesamowity film.Pewnie ludzie dają słabe oceny bo "za mało inteligjętne".

malinoweLego

Też mnie to dziwiło, komedia boska, zero nudy, cały czas się coś dzieje i nawet ma morał, niestety frajerzy z fw, są typem osób które siłują się na pseudoznawców i pchają w top filmy ambitne... tylko tu pytanie, czy ktoś chcąc stworzyć dobrą komedię czy film akcji, nie stara się? nie jest ambitny by stworzyć film dobry w danym gatunku?

Ta komedia jest jedną z najlepszych moim zdaniem, kiedyś go często puszczano i po prostu uwielbiałem go, a wczoraj puls zapuścił i także obejrzałem, naprawdę genialny.

ocenił(a) film na 9
malinoweLego

Oczywiście! Humor pierwsza klasa, obsada super, za każdym razem rozśmiesza

ocenił(a) film na 10
Tonybest

Zgadzam się, superkomedia i gra aktorska.

malinoweLego

Kiedyś mnie męczył chyba za sprawą aktorów... nie wiem. Po latach z 6 daję mu 8/10 choć korciło mnie by 9/10 :) Gdyby nie gagi z krową które były nie tylko nieśmieszne ale żenujące to by było punkt wyżej, to przede wszystkim zaniża ocenę jak i pewna przewidywalność w jednym temacie....

malinoweLego

Na śmiałem się na tej komedii kiedyś! Śmieszna scena z sercem!

ocenił(a) film na 8
malinoweLego

Zobacz jakie oceny dali niektórzy "zawodowi" recenzenci. Po dwie, trzy gwiazdki! Oni chyba mieli naprawdę ciężkie dzieciństwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones