PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620212}

Wyatt Earp: Zemsta

Wyatt Earp's Revenge
4,4 923
oceny
4,4 10 1 923
Wyatt Earp: Zemsta
powrót do forum filmu Wyatt Earp: Zemsta

I co?

użytkownik usunięty

Warto to oglądać? zastanawiam się czy kupić czy lepiej olać i obejść szerokim łukiem.

raczej gniot niż film

ocenił(a) film na 2

No cóż: film jest po prostu BEZNADZIEJNY!!! Zero fabuły, gra aktorska na poziomie naszej ligi piłkarskiej! Val Kilmer już nigdzie nie zagra dlatego zgodził się na "grę" w tej "produkcji"!!! :-( Omijaj szerokim łukiem!!!

zgadam się z innymi, kiepski, szkoda czasu na IMDb aż zawyżyli ocenę :) na całe 4,2

ocenił(a) film na 1

Nie dałem rady obejrzeć całego choć bardzo się starałem. Całkowite nieporozumienie.

na pewno nie kupuj!

ocenił(a) film na 1

Nie kupuj! Lepiej kup wino i miło spędź wieczór z dziewczyną. Ten film to straszna kupa. Ja dotrwałem do około 15 min. do wspaniałej walki na pięści heheheh.

Kolejny gniot zrobiony na siłe. Nie dorasta do pięt pierwowzorowi. Jak masz kupowac jakis fajny western to "Wyatt Earp" ale ten z 1994 roku :) Ewentualnie 3:10 do Yumy, albo True Grit (Prawdziwe Męstwo)

ocenił(a) film na 7

A mi się podobał., mimo wszystkich mankamentów. Oczywiście Ci co nie lubią westernów nie zostawią na tym filmie suchej nitki, ale w takim razie po co go oglądali??? Ja na przykład nie przepadam za fantasy więc takich filmów nie oglądam i się nie wypowiadam na takie tematy. Oczywiście daleko mu do sławnych westernów z lat 60, 70 ubiegłego wieku, ale co nowego można wymyślić o dzikim zachodzie? Naoglądaliście się sensacyjnych filmików nafaszerowanych efektami specjalnymi w większości nagrywanych w studiu i macie pretensje, że film oparty na prawdziwej historii jest nudny?!
Jak nie obejrzysz to się nie przekonasz czy było warto czy nie.

użytkownik usunięty
elninka

na razie nie mam ochoty go oglądać. Boję się rozczarowania, a western nie jest moim ulubionym gatunkiem.

użytkownik usunięty

obejrzałem dla Val Kilmera i niestety potwierdził tym filmem że już nie ma szans na coś więcej niż filmy kat D. nie polecam a wręcz odradzam niestety głównie z powodu sposobu wykonania tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones