PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697120}

Wychodne mamusiek

Moms' Night Out
5,3 8 252
oceny
5,3 10 1 8252
Wychodne mamusiek
powrót do forum filmu Wychodne mamusiek

Polecam!!!

ocenił(a) film na 9

Czytam te opinie i szczerze, nie wiem co komu w tym filmie przeszkadza? Nie wiem, może wypowiadają się fani tandetnych filmów i płytkich scenariuszy. Nie wiem, nie oceniam. Ja pomimo - wieku poniżej 40 i braku dzieci, pomimo niezachęcającego tytułu, obejrzałam na HBO i nie żałuje!!!! Świetny film, mega śmieszny! Tyle zabawnych tekstów, sytuacji a i też takich wzruszających! Nie rozumiem, że filmy takie jak Zmierzch, czy np. z nowych jakie widziałam 50 twarzy Greya, Body, Nie daj się oszukać (Focus) - mają lepsze opinie, a jak dla mnie, nie wiem czemu są w kinie bo nie oferują nic poza tandetą. Ci co zobaczą Mamuśki, gratuluję, świetny film!

ocenił(a) film na 7
Martita1601

Tez tak uważam. Film przyjemnie się ogląda, mnóstwo zabawnych gagów...uśmiałam się do łez....Naprawdę warto polecić..

ocenił(a) film na 6
Martita1601

Poczatek bardzo mi sie podobal, srodek tez niczego sobie ale koncowka kiczowata:(

ocenił(a) film na 5
Martita1601

Co mi się nie podoba? Faceci-idioci. Naprawdę myślicie, że naprawdę architekci, inżynierowie i mechanicy nie potrafią się jeden dzień zając dzieckiem? Jestem aż takim wyjątkiem?

ocenił(a) film na 7
Woooo

Przecież dzieci cały czas były pod opieką.

ocenił(a) film na 4
Woooo

Faceci idioci? Popatrz lepiej na kobiety, wieczne służebnice swoich mężów, siedzą tylko w domu albo są ich pomagierami, mają rodzić dzieci i ew. się opiekować dziećmi innych, jeśli już chcą pracować. Jak w tej przestarzałej ohydnej religijnej książce. http://www.filmweb.pl/film/Wychodne+mamusiek-2014-697120/discussion/W+pewnych+as pektach+ciekawy,2871885

ocenił(a) film na 5
an_addict

Nie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o rzeczywistość, tylko obraz facetów (w filmie), którzy nie radzą sobie z niczym w domu.

ocenił(a) film na 6
Woooo

Nie chcę się za bardzo wymądrzać ale to nie dokument, ale fabuła, komedia. Obraz przekrzywiony, udziwniony. To imaginarium scenarzysty i producenta. Kobiety też są pokazane jako niezdarne mamuśki, co potrafią tylko przeklinać, krzyczeć i gubią swoje dzieci. Nie rozumiem dlaczego filmy wymyślone, nie oparte o prawdziwą historię są traktowane nieomal jak dokument.

Martita1601

Mnie też się podobał. Nieźle się uśmiałam

ocenił(a) film na 3
Martita1601

Ja się nie zgodzę z tą opinią.
Film pomimo obiecującego tematu jest kiepski. Pełno w nim pseudo-śmiesznych „udziwnionych” gagów co to niby mają być śmieszne a nie są. Ostatnio jest moda na takie „udziwnione” nieśmieszne komedie co to tylko ziewać się chce. Do tego dochodzi dosyć kiepskie aktorstwo. Zmarnowany potencjał na naprawdę dobrą komedie.
Brakuje komedii w starym dobrym stylu.

ocenił(a) film na 2
mariuszkow

Brawo, wreszcie ktoś podziela moją opinię. W tym filmie jak i wielu innych pełno wymuszonych dowcipów, a końcówka tak patetyczna, że aż mdło się robiło. Komedie dawnych lat - wracajcie.

ocenił(a) film na 6
Martita1601

9 bym mu nie dał, ale tak na 5-6 to już prędzej. Akcja strasznie długo się rozkręca. Ale 1-3 to sporo za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones