PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697120}

Wychodne mamusiek

Moms' Night Out
5,3 8 252
oceny
5,3 10 1 8252
Wychodne mamusiek
powrót do forum filmu Wychodne mamusiek

mocne 9/10

ocenił(a) film na 9

Rewelacyjny film! W końcu naprawdę śmieszna, zabawna komedia z poruszającymi jakże ważnymi wątkami.
Świetnie zrealizowany, przemyślany! Nie jest to film płytki wręcz przeciwnie! Zwariowany, pokręcony i na maksa prawdziwy!

slimeq25

Ode mnie tez 9/10, dawno sie tak nie usmialam, a sam temat bardzo prawdziwy!

ocenił(a) film na 2
M_eeg

witam, nie mówicie chyba poważnie. Dałem się nabrać i zmarnowałem mnóstwo czasu

ocenił(a) film na 1
lothian_2

Chyba żartujecie. Ten film to dno i kilo mułu !

slimeq25

Mi rowniez sie podobal nie wiem czemu go tak wszyscy jada, odprezajacy zabawny szczegolnie tekst dziewczynki do policjanta " on zabil mame" :D mocna 7 ode mnie :)

ocenił(a) film na 8
slimeq25

Super komedia :) Słaba ocena, bo działa instynkt stadny, jeden powie, że dno to reszta mówi to samo ;/ Jakby było o zjaranych i pełno golasów biegających po ulicach, czy puszczających bąki pod wodą to byłoby super...

Prawda_Boli

Oglądałem bez wcześniejszego sprawdzenia oceny... Wszedłem tu i okazało się, zę film ma i tak lepszą średnią, niż ocena, którą chcę mu dać... 3 - na więcej nie zasługuje. Dawanie ocen rzędu 7-10 to obraza dla prawdziwej komedii i co więcej filmu, jako formy rozrywki. Uzasadnienie? Czy tylko mnie wyglądało to jak jeden z odcinków Trudnych Spraw? Sztuczna gra aktorska, beznadziejna mimika głównej bohaterki i żenujące zakończenie - to tylko kilka z powodów takiej oceny.

slimeq25

Do dziewiątki to mu daleko ale film niezły i mam wrażenie że przeznaczony głównie dla rodziców ( w szczególności dzieci z przedziału 3-10). Bez głupich i obleśnych żartów za to z duża dozą "typowo rodzinnej sielanki". To nie tylko głupia komedia ale film z przesłaniem, że wychowywanie dzieci jest bardzo ważne pomimo tego co ogół reszty świata o tym sądzi.

ocenił(a) film na 4
slimeq25

Paskudna katopropaganda jak zwykle. Starali się to ukryć w trailerze i przez większość filmu, ale jak zwykle, nie udało im się. Żono siedź w domu i pilnuj dzieci. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones