PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4955}

Wykonać wyrok

Death Warrant
6,6 10 573
oceny
6,6 10 1 10573
6,0 3
oceny krytyków
Wykonać wyrok
powrót do forum filmu Wykonać wyrok

Piaskun

ocenił(a) film na 6

Założyłem ten temat dlatego, że jestem zachwycony tytułowym Piaskunem.
Fakt większość scen z nim była przesadzona, ale scena gdy przychodzi do więzienia albo jedna z ostatnich gdy mówi: "Nie zabijesz mnie. Jestem Piaskun." hah, są genialne. Ten jego zajebisty uśmiech to też jak dla mnie arcydzieło. Nie jakiś Forest Gump czy Leon Zawodowiec tylko Piaskun jest najlepszy hahaha!!!

użytkownik usunięty
Szymonen

również zapamiętałem tą rolę bardzo wyraźnie. Zrobiła na mnie duże wrażenia kiedy byłem młodszy

ocenił(a) film na 7

o właśnie, spać przez niego i tę jego pomarszczoną mordkę nie mogłam ! :P zastanawiałam się, dlaczego akurat PIASKUN ? A teraz widzę, że nazywał się Sandman :0

ocenił(a) film na 8
kiki222

Genialne tłumaczenie i rewelacyjna postać. Jeden z moich ulubionych czarnych charakterów.

ocenił(a) film na 7
erebeuzet

tylko jeszcze malutkie sprostowanko dla założyciela wątku: Piaskun nie był postacią tytułową, jak napisałeś. Był po prostu postacią. :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
kiki222

Rozchodziło mi się o tytuł tematu, a nie tytuł filmu.

ocenił(a) film na 7
Szymonen

Ja tez mialem ten film kiedys na VHS ie i sandman byl przetlumaczony przez lektora jako piaskun :-) utkwilo mi to w pamieci heh

Szymonen

W wersji z lektorem którą ja posiadam (zresztą jest bardzo łatwo dostępna w internecie) nasz niemilec przedstawia się "Jestem piaskowym dziadkiem" :D to dopiero odjazd

debonair

a Piaskun to co on kurna robokop>? dostał na początku filmu ok 5 strzałów z broni z bliska na klate w serce... i co on to przeżył.... wrócił do formy i jak się bił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones