PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35820}

Wyrok w Norymberdze

Judgment at Nuremberg
8,3 8 586
ocen
8,3 10 1 8586
8,6 5
ocen krytyków
Wyrok w Norymberdze
powrót do forum filmu Wyrok w Norymberdze

Ponad 3 h!

ocenił(a) film na 7

Trzeba będzie się sprężyć, znaleźć czas i obejrzeć ten film. Warto prawda ? Po przeczytaniu niektórych komentarzy, domyślam się że tak. :)

ocenił(a) film na 10
therion16_2

Znalazłem to przez przypadek w TV skacząc po kanałach , oglądałem od początku i nie zauwazyłem ,ze tyle czasu mineło . Świetny film !!

ocenił(a) film na 7
kwloch96

Ja widziałem właśnie że jest na YouTube i chyba zbiorę się w niedziele i obejrzę ;)

ocenił(a) film na 9
therion16_2

Najlepszy dramat sądowy jaki widziałem. Do tego błyskotliwa analiza genezy zła, człowieczeństwa. Miażdży i nie pozostawia złudzeń. Jeden z najważniejszych filmów w historii kina.

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

Najważniejszy? Ewentualnie nr. 2 po '12 gniewnych ludziach' Lumeta.

ocenił(a) film na 9
michal.2907

dokładnie 12 gniewnych lepsze, w tym filmie dziwiło mnie tylko jedno, na poczatku rozprawy oskarżeni mówili po niemiecku i potrzebowali tłumacza a pod koniec wypowiadają sie po ang. To błąd filmu czy co?

Kubyra

Nie wiem, czy to był błąd, ale data 1863r. jako data światowej premiery to już błąd napewno :D

ocenił(a) film na 9
Kubyra

prawda, ze na początku niemieccy bohaterowie mówili po niemiecku, lecz reżyser ( może producent?) postanowił ułatwić życie amerykańskim widzom i już po paru minutach rozmawiali po angielsku. swoją drogą zabieg ciekawy, nieczęsto widywany w filmach.

ocenił(a) film na 9
therion16_2

Bardzo dobry film! Świetni aktorzy, no i te prawdziwe zdjęcia! Zobacz film, a przeżyjesz go ze szczerymi emocjami. P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones