PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800419}

Wyspa syren

A Mermaid's Tale
4,5 78
ocen
4,5 10 1 78

Wyspa syren
powrót do forum filmu Wyspa syren

A Mermaid's Tale

ocenił(a) film na 8

bardzo ładny film:-)

Karoko_fw

Jeżeli lubisz kino familijne to owszem :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

Witaj.Bardzo dziękuje Tobie za odpis,a tak na marginesie tylko,że ja skomentowałam ten film dla samej siebie,a nie liczyłam i nie czekałam na czyjąś odpowiedź no ale skoro odpowiedziałaś już na mój post to Ci bardzo z całego serca dziękuje:-) Buziaki,pa,pa:-)Karolina:-)

Karoko_fw

Akurat miałem okazanie oglądać w TV, dlatego też skomentowałem :) Chyba jednak już wyrosłem z takich produkcji, chociaż zdarza się że kino familijne oglądam :)

ocenił(a) film na 8
buterfly

Acha teraz wszystko rozumiem a to jest prawda,że bardzo lubię oglądać filmy familijne i komediowe niż kryminalne.Wolę spokojne filmy i lubię też je sobie oceniać wiesz.Szczerze mówiąc oglądanie filmów stało się moją pasją i moim hobby po prostu połączyłam przyjemne z pożytecznym,ale lubię też słuchać bardzo audiobooków,czytać różne książki,rozwiązywać krzyżówki w gazecie Tele Tydzień i to wszystko na ten temat:-)Jeszcze raz bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam i radosnego,pogodnego wtorku Tobie dzisiaj życzę:-)No to na razie i do usłyszenia:-)Karolina:-)

Karoko_fw

Co do kina staram się gatunkowo nie ograniczać - Chociaż oczywiście są gatunki w których najczęściej się poruszam ;) - Czyli fantasy, sf, przygodowe, również produkcjie komediowe- Czasami kino akcji ale dość rzadko, horrorów natomiast praktycznie wcale nie oglądam ;) - Również życzę miłego dnia i do usłyszenia ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

Witaj.Bardzo się cieszę,że masz tak samo fajne zainteresowania jak ja i mogę się tylko cieszyć,że ty też jesteś fanem filmów o rożnym gatunku,bo ja także lubię filmy fantasty i przygodowe,polskie,obyczajowe,a horrory,kryminały i filmy grozy to omijam szerokim łukiem,bo to nie jest na moje schorowane nerwy i zdrowie.Ja do takich filmów nie mam głowy i nie lubię filmów które przerażają widza wiesz,a teraz wybacz mi proszę,że już muszę z tąd zmykać,bo mój pies Labrador zaczyna wyć i domaga się powoli już spaceru i Tobie też radzę wybrać się dzisiaj na spacer,bo jest naprawdę piękny dzisiaj dzionek:-)No to narka:-)Karolina:-)

Karoko_fw

Okej to możliwe że jeszcze się na Filmwbie spotkamy, co do spaceru to akurat z niego wróciłem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones