PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 310 015
ocen
7,7 10 1 310015
7,0 28
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Nie mieli chyba komu dać tej złotej maliny to przypieprzyli bez zastanowienia temu filmowi.

ocenił(a) film na 10
pulp_filmweb

1994 to chyba najbardziej spektakularny rok w historii kina.Powstało mnustwo geniuszowskich filmów dlatego temu filmowi przyznano maline. Wg mnie duet był rewelacyjny w super kreacji. Dla przypomnienia w 94 powstalu min.
1.wywiad z wampirem
2.pilp fiction
3.Skazani na Shawshank
4.Forrest Gump
5.Frankenstein
6.Leon zawodowiec
7.Król Lew

luck88

No dobrze, ale w takim razie równie dobrze mogli przyznać malinę jednemu z tych filmów, które wymieniłeś. Każde z tych filmów to rewelacja, a z tego co wiem maliny przyznaje się za coś co w filmie jest do bani, a w tych filmach nic nie jest do bani, zarówno w "Wywiadzie z wampirem" jak i pozostałych.

ocenił(a) film na 8
pulp_filmweb

jest sporo innych któremu można zawsze przyznać maline, ale sam jak zobaczyłem, to wielkie zaskoczenie. Wiem, że są różne gusta. Tyle ze oprocz wlasnej oceny, pomyslalem czym byly tu cos tak razacego... wydaje mi sie, ze oboje zagrali dobrze.

ocenił(a) film na 10
Anar

Tak ale zobacz jakie były nominacje w 1995r na maline i zobacz ile bylo rol z duetami. Akurat trafilo na ten film.Wg mnie film 10 na 10 bez apelacyjnie. Kupilem nawet oryginal na cd i kazdemu polecam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones