PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546661}

Wyznania

Kokuhaku
7,5 6 372
oceny
7,5 10 1 6372
7,5 4
oceny krytyków
Wyznania
powrót do forum filmu Wyznania

świetny!

ocenił(a) film na 9

zemsta przemyślana, "na zimno", choć jednak trochę gorąca ;) super stopniuje napięcie.

genialnie się moriguchi z nimi rozprawiła. myślałam, że skończy się na "aids", ale ona to zrobiła po mistrzowsku, niszczyła ich kawałeczek po kawałeczku.
matka naokiego wzbudziła we mnie konkretne emocje, większe niż sam naoki.

film bardzo dobry, zemsta pierwsza klasa. ;)

mariolla

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Końcówka filmu mnie powaliła, była rewelacyjna. Moriguchi po mistrzowsku się nimi zajęła. moja ocena - 8/10 :)

ocenił(a) film na 10
xNikcia

Należałyby jeszcze podkreślić złożoność tego filmu. Każdy czyn niósł za sobą łańcuch kolejnych zdażeń, co był naprawdę niesamowite i co mi się podobało, niemożliwe do przewidzenia w skutkach. Ponadto kilka mądrości, jak "zemsta tworzy kolejną zemstę", itp. W każdym bądź razie film wywarł na mnie piorunujące wrażenie. Nie można go właściwie porównać z jakimkolwiek innym filmem. Od razu mówię, ze nie jest to film dla każdego. ktoś kto ma mocne nerwy i lubi filmy przy których trzeba trochę ruszyć głową i nie przeszkadza mu brutalność niktórych scen będzie mile zaskoczony. Polecam 9/10 * ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones