PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546661}

Wyznania

Kokuhaku
7,5 6 360
ocen
7,5 10 1 6360
7,5 4
oceny krytyków
Wyznania
powrót do forum filmu Wyznania

przed obejrzeniem filmu widziałam kilka komentarzy typu: "sam nie wiem co mam myslec", " nie umiem ocenic ich czynow" itp.
A wiec film swietnie ukazuje jak naprawde popie... jest świat. Ile w nim cierpienia. I w jaki sposob ludzie sami sobie gotuja lawine cierpieina i ulomnosci.
Kazda z postaci mlody chlopak czy nauczycielka nie zwracala uwagi na to ze krzywdzi innych czy to w imie zemsty czy dysfunkcji jakie wyzadzili jej inni. Wszyscy byli ofiarami i jednoczesnie katami. Idealnie oddaja tto sceny smiechu: chlopaka ktorego nic nie interesuje ze zabil czyjec dziecko (scena gdy chce wyskoczyc z okna) jak i nauczycielke ktora ma w nosie przeszlosc chlopaka. Interesuje ja tylko jej krzywnda i zemsta. Wlasnie w taki sposob kolo sie zamyka.

ocenił(a) film na 7
BImB

Jego przeszłosc przecież nie ma znaczenia bo to nie ona jest winna temu, że zabijał. Tj. przeszłosc nie determinuje nas moralnie. Dlatego to zrozumiałe że wobec braku sprawiedliwosci musiała sama go ukarać.

ocenił(a) film na 8
BImB

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones