PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804887}

Wyznawca

Dok-jeon
6,6 365
ocen
6,6 10 1 365
Wyznawca
powrót do forum filmu Wyznawca

To kolejny film od nich,który naprawdę trzyma niezły poziom.Początek zaczyna się niepozornie by z kazdą kolejna minutą podkręcić dramaturgię aż do dramatycznego,kulminacyjnego finału.Czuć w tym filmie jakośc,szczególnie dopieszczono stronę audio-wizualną,zdjęcia i muzyka stoją na dość wysokim poziomie.To co również mi sie spodobało,to sceny akcji jak i choreografia walk,historia również angażuje,są zwroty akcji i dramaturgia.Oczywiście gra aktorska też trzyma poziom.Ogólnie film jest z jajem zrobiony,są sceny mięsiste(przy tym krwawe)ale czuć w nich artyzm,czyli nie tępa sieczka...

Szkoda,że twórcy nie chcieli zrobic z tego trylogii bo czuc potencjał w tej całej historii.

Z innych koreańskich,tych bardzo udanych w tym gatunku polecam:
Bezlitosny 2017
U-neun nam-ja 2013
A-jeo-ssi 2010
Słodko-gorzkie życie 2005
Ujrzałem diabła 2010

Jak znacie inne,to podajcie.

aronn

aronn mylisz się - niczym nie zaskakuje, bo to jest remake KARTEL(DRUG WAR) z 2012...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Pozytywnie zaskakuje,pod wzgledem takim,ze kolejny film produkcji koreanskiej a wszystko stoi na dobrym jakosciowo poziomie ;)

aronn

Ja chwalę Koreańców tylko za własne pomysły, a nie za kopiowanie. A coś nie coś na ten temat wiem, bo już ponad 300 ich filmów obejrzałem. I naprawdę potrafią zaskoczyć pomysłem na fabułę, a wykonanie? Już od dawna twierdzę, że w tym nie ustępują produkcjom hollywoodzkim...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

No i z tym sie chociaz zgadzamy.

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

No dobra jak tyle obejrzales,to bys cos tu polecil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones