PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 425
ocen
6,8 10 1 115425
5,1 24
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Plusy:
-scena w Polsce
-wiele smaczków dla fanów x-men, zresztą to pierwszy film o komiksowych xmen
-Młodsze pokolenie mutantów (Storm,Cyclops,Nightclawler, a szczególnie Quciksilver i Jean Grey). Starsze pokolenie jak Bestia i Xawier są ok, ale Mystique i Magnus już średnio. Jeszcze plusa haVOKa
-aktorstwo
-kilka fajnych scen (jak ta z młodym Xawierem i Apocalypsem czy ta z Xmenowym speedsterem

Minusy:
-różne głupoty
-NAJGORSZY ZŁOCZYŃCA MARVELA OD LAT
-Jeźdzcy Apokalipsy, którzy są w tym filmie niepotrzebni
- duży oblech
-gdyby film wyszedł w innym czasie dałbym więcej
-kilka głupich scen

Ogółem bawiłem się dobrze. Największe minusy to Apocalypse i to, że to kolejny film superhero który wyszedł w tak krótkim czasie. Jeśli ten film nie okaże się klapą, to kolejny film czyli TMNT2 się okaże. A ten film wyjdzie już za 2 tygodnie.

Ocena: 6+/10

ocenił(a) film na 7
LordVader345

No właśnie, X-Meni wyszli za szybko po Kapitanie Ameryce. :'(

BozekVooDoo

Ja się nawet nie zdążyłem nim nacieszyć... :(
Na szczęście teraz odpoczynek z superbohaterami aż do sierpnia kiedy wyjdzie Suicide Squad. A wlaściwie to film o złoczyńcach, więc kolejny film superhero dopiero w listopadzie (Doktor Strange) :)

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Hmm, z ciekawości zerknąłem na tę recenzję. Ale to nie jest recenzja, tylko notatki kolego.

Uh_Huh

Powiedzmy że plusy i minusy. Czyli nke recenzja, ale mini-recenzja kolego :)

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Jeżeli tak wolisz. Recenzja to by było coś. Stać Cię z pewnością na coś więcej niż mini. (Wybacz grę słów) Miłego wieczoru.

Uh_Huh

Dziękuję. Móglbym Robić ale zwykle czasu nie mam... Może przy Suicide Squad zrobię.

ocenił(a) film na 5
Uh_Huh

Ewentualnie przy jakimś kolejnym slabym filmem do którego mialem duzo oczekiwania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones