PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 425
ocen
6,8 10 1 115425
5,1 24
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

+ scena w Polsce; mimo że z tym polskim było trochę śmiesznie, to mnie się całościowo podobała
+ Quicksilver
+ aktorstwo
+ Jean & Wolverine
+ Nightcrawler
+ scena małego Charlesa z tym dużym oblechem

- duży oblech
- jakoś się to rozlazło
- uwielbiam superbohaterów itp. ale dla mnie za dużo było tych efekcików

Druga część lepiej mi się podobała, tyle ode mnie :)

urinmyveins

moja recenzja i opinia jest taka sama jak twoja :)

ocenił(a) film na 6
LordVader345

O, a tę recenzję gdzieś można przeczytać :)?

urinmyveins

wait a minute :)

urinmyveins

http://www.filmweb.pl/film/X-Men%3A+Apocalypse-2016-698051/discussion/G%C5%82%C3 %B3wne+plusy+i+minusy+filmu+%28SPOILERY+%29,2781985

to potrwało dłużej niż minutę ale nevermind :D

ocenił(a) film na 6
LordVader345

Aaa, myślałam, że na jakimś blogu czy coś :) W każdym razie wieczorem przeczytam :)

urinmyveins

Przeczytane?

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Chciałbyś ;p

Uh_Huh

Ja się jego pytam :E

ocenił(a) film na 6
LordVader345

Jej* Tak, tak. I zgadzam się, CI jeźdźcy niepotrzebni kompletnie :(

urinmyveins

Ups, sorka :)

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Zabawne. Ile masz lat?

ocenił(a) film na 6
urinmyveins

Jakby ktoś był zainteresowany całym wywodem: http://insane-oglada.blogspot.com/2016/05/x-men-apocalypse-2016.html

ocenił(a) film na 9
urinmyveins

Przeczytałem i z zarzutów wnioskuję, że nie czytałaś komiksów, czy nawet nie oglądałaś TAS.
Większość wynika ze zdarzeń jakie są znane czytelnikom komiksów X-Men, jak m.in. podporządkowanie się Apocalysowi przez Magneto. Dopiero pod koniec uświadomienia sobie zagrożenia ze strony Apocalypse'a, tego że głównie działa na swoją korzyść, Magneto mu się przeciwstawił.
Jeżeli się zna fabułę komiksów, to z mojego (czytelnika) punktu widzenia takie zarzuty wobec filmu nie są akceptowalne, i nie są podstawą do zaniżania oceny filmu.

ocenił(a) film na 6
deamon82

Jeśli chodzi o podporządkowującego się Magneto to kompletnie nie miało to wpływ na moją ocenę. Ot, takie coś co mi osobiście nie pasowało, patrząc na samą jego postać stworzoną przez Fassbendera/twórców, czy tam kogokolwiek, kto go wykreował. Zresztą, napisałam o tym tylko jedno zdanie :)

ocenił(a) film na 9
urinmyveins

Tylko jedno zdanie, ale podane jako minus. A każde inne zdanie podane w minusach, również można repostować, jeśli nazywasz Apocalypse'a 'oblechem', zalatuje recenzją osoby, która nawet nie dotknęła papierowych lub choćby animowanych X-Men.

ocenił(a) film na 6
deamon82

I co w związku z tym? Rozumiem, że osoby, które nie przeczytały książki na podstawie której jest ekranizacja lub - tak jak piszesz - komiksu nie mają prawa oceniać filmu? Bez przesady. Rozumiem Twój punkt widzenia i wiem o co chodzi. Ale to nie znaczy, że powinnam się zamknąć, bo nic nie wiem o temacie.

ocenił(a) film na 8
urinmyveins

To są X-meni, superbohaterowie z najbardziej kozackimi mocami. Jakbyś chciała żeby je pokazali bez efektów?

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Było tego po prostu za dużo. Zamiast skupiać się na obrazie ciągle myślałam o tym, że to wszystko jest zrobione na green screenie. W przypadku innych filmów tego typu nie miałam takiego problemu. Wyszło zbyt sztucznie.

ocenił(a) film na 8
urinmyveins

Nie, nie wyszło

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

No tak, przecież nikt nie może mieć innego zdania niż Ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones