PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 425
ocen
6,8 10 1 115425
5,1 24
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Nagromadzenie absurdów w tym filmie i w ogóle w serii X-men jest porażający.
Nie wiem, może amerykanie tak mają, że im to nie przeszkadza, ale jak dla mnie cały ten bezsens, niekonsekwencje i brak jakiejkolwiek logiki psuje zupełnie przyjemność oglądania - chyba, że się ma 12 lat. Bo to jest zabawa na takim właśnie poziomie.
Taki Harry Poter dla trochę starszych dzieci.
Szkoda.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Nie przedstawiles ani jednego absurdu w swoim komentarzu

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Nie chodzi o to, czy w tym filmie są absurdy, ani co jest absurdem, a co nie, bo to oczywiste, tylko o ilość. Jak dla kogoś to nie jest to oczywiste, to nie ze mną o tym dyskutować. A ilość, "porażająca ilość" jest faktem. Na tym fakcie opieram moje twierdzenie, że psuje to przyjemność oglądania.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Dalej zero argumentów :)

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Ale jakich argumentów? na co?

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Chodzi mu chyba o to żebyś dał przykłady.

ocenił(a) film na 5
patryk_B

No przecież dałem. Ten film jest przykładem na to, że amerykańskiej widowni (i zapewne części naszej również) zupełnie nie przeszkadzają wielkie ilości absurdów, bezsensu i braków logicznych jakimi są przeładowane wszelkie widowiska filmowe tego typu, a które psuja zupełnie przyjemność oglądania i robią z każdego filmu bajkę o żelaznym wilku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones