PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 425
ocen
6,8 10 1 115425
5,1 24
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Cieszę się bardzo, że Logan był w bardzo małej części filmu. Universum x-men ma do zaoferowania całą masę mutantów. Komiksowych historii, wątków, postaci, alternatywnych zakończeń i rzeczywistości jest bardzo dużo. Np. praktycznie każdy superbohater z reszty universum marvela ma odpowiednika mutanta. Cieszę się, że w końcu przestali męczyć Wolverina. Oczywiście, to ważna postać, był główną postacią we wszystkich jak dotąd filmach o x-men z wyjątkiem Pierwszej Klasy (która, swoją drogą, jest moją ulubioną częścią właśnie dlatego). Cieszę się za to, że w końcu nie przedstawili Scotta Summersa (Cyclops)jako kogoś prawdziwego, nie zazdrosnego dupka bez charakteru. No i w końcu pojawił się ponownie Kurt Wagner (Nightcrawler), który jest moim ulubionym superbohaterem zaraz obok Daredevila (coś jest w tych katolikach) i został przedstawiony dobrze :)

ocenił(a) film na 8
vairana12

Ja czekam aż Gambit nareszcie dołączy do X-menów

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Ja też :) Mam tylko nadzieję, że nie będzie jak w Wolverine Geneza XD

ocenił(a) film na 8
vairana12

Gambit musi być kozacki i w swoim klasycznym wdzianku :P Mogłaby się w nim kochać Rogue, jak w bajce.

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Byleby tylko nie grał go Tatum.

ocenił(a) film na 8
KubaLBN92

On pasuje bardzo do tej roli, tym bardziej teraz jak jest starszy

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Cóż, dla mnie on po prostu nie jest aktorem.

ocenił(a) film na 8
KubaLBN92

Jednak jest

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

i w którym filmie to pokazuje?

ocenił(a) film na 8
KubaLBN92

The Hateful Eight

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Kompletnie nie pamiętam jego roli tam. Jak długo gościł na ekranie, minutę?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones