PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 425
ocen
6,8 10 1 115425
5,1 24
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

Pamiętam jak jeden ze scenarzystów/twórców Civil War, powiedzieli że większość złoczyńców w Marvelu jest do kitu, bo nikt nie dostaje wystarczająco czasu ekranowego by zachwycić/spodobać się widzom. Jedynie Loki miał dużo czasu na ekranie i dlatego im się tak spodobał.

A w tym filmie, Apocalypse ma połowę filmu dla siebie i widzom się on nie podoba. Ciekawe jak będzie z Thanosem...

LordVader345

z ludźmi jest tak, Jak jest źle to narzekają, a jak oni poprawią błędy i zrobią tak jak ktoś chcę to nadal jest źle i nadal narzekają więc ja nie wiem o co tym nie dorozwiniętym sku rwysynom widzom chodzi, chcieli złą postać na połowę filmu to chu ju się ciesz a nie ku rwo tu narzekasz i masz jakieś wonty jak się coś nie podoba to spier dalaj i nie wracaj nigdy i nie oglądaj tego filmu.

PS. LordVader345 to nie było do ciebie tylko do tych skur wielli co narzekają na filmy i mają się za wielkich ekspertów i krytyków filmowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones