PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95273}

Xtro 3: Nawiedzona wyspa

Xtro 3: Watch the Skies
3,7 402
oceny
3,7 10 1 402
Xtro 3: Nawiedzona wyspa
powrót do forum filmu Xtro 3: Nawiedzona wyspa

Gdy oglądałem ten film miałem 11 lat. Teraz, 18 lat później, dokładnie pamiętam gdzie oglądałem
ten film, z kim, w jakim pomieszczeniu (pamiętam nawet rodzaj i kolor wykładziny w pomieszczeniu).
Też tak czasem macie?

ocenił(a) film na 5
dingo21

Dokładnie tak samo mi pozostały wspomnienia odnośnie tego filmu, gdzie oglądałem i co się działo w domu a raczej na dworze bo rodzice robili grilla a ja po cichu włączyłem tv i oglądałem horrory najpierw ten a później koszmar z ulicy wiązów, chyba 2 ten co się dzieje w szpitalu psychiatrycznym, to była dobra noc i dwa filmy które utkwiły mi tak w głowie ze ich nigdy nie zapomnę. Nie wiem ile miałem lata podejrzewam ze przed 10 rokiem teraz mam 26, więc trochę latek minęło :)
Także jeśli chodzi o wspomnienia i zapamiętywanie danych sytuacji i wnętrz to nasz mózg jest niezłym wykopaliskiem

ocenił(a) film na 4
dingo21

Film wrył mi się w pamięć, ale nic poza tym. Po latach lekko rozczarowuje, ale mimo wszystko ma coś w sobie :)

Ketrid2_

Mi ten film co jakiś czas chodził po głowie, zapomniałem nazwy i po kilku latach sobie przypomniałem, że go oglądałem na kolonii, w okresie gdy była olimpiada w Atenach poszukałem na takiej stronie gdzie jest archiwum gazety, i szukałem filmy z nazwą wyspy zaraz zabieram się do oglądania xD mam 35l

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones