PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520943}

Zła kobieta

Bad Teacher
6,0 108 335
ocen
6,0 10 1 108335
5,0 10
ocen krytyków
Zła kobieta
powrót do forum filmu Zła kobieta

Rewelacja!! :)

ocenił(a) film na 8

I wcale nie przesadzam... :D
Ten film to najlepsza dawka humoru jaka może być! :) Naprawdę świetna komedia!
Wszystkie postacie były naprawdę fantastyczne - Cameron w roli nauczycielki była przekomiczna, a Lucy Punch jeszcze lepsza (naprawdę trzeba mieć talent żeby taką dzikuskę zagrać :D)! ;)
Tylko Jason Segel swoją grą nie wywarł na mnie dużego wrażenia, a Justin był po prostu przystojny, a jako Scott trochę irytujący, ale sympatyczny. ;) ;)
Nawet aktorzy drugoplanowi mnie bawili i byli zauważalni dzięki swojej grze - np. dyrektor szkoły ze swoją manią na delfiny czy też Lynn, ale najlepszy z najlepszych był współlokator Elizabeth! :D :D

Wcale "Bad Teacher" nie było beznadziejne czy też irytujące jako film - nie każdemu może spodobać się humor prezentowany w tej komedii, ale czasami takie produkcje na całkowite odmóżdżenie i na relaksujący wieczór przed tv potrzebne są. :)

ocenił(a) film na 7
Julie94

Jak nie przepadam za komediami amerykańskimi, to ta z brawurową i niepoprawną politycznie Cameron przypadła mi do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones