PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35666}

Złe towarzystwo

The Nature of the Beast
6,6 574
oceny
6,6 10 1 574
Złe towarzystwo
powrót do forum filmu Złe towarzystwo

Bo mi ciągle to nie wychodzi, obraz z dvdripa udało mi się ledwo ledwo zsynchronizować z
polskim lektorem wyciągniętym z innego pliku, ale nadal są błędy. Czy ktoś mógłby to
dobrze obrobić? Mogę nawet zapłacić.

trancefan1986

Trochę późno,ale co mi tam.
Ja to mogę zrobić,tylko muszę mieć DVDRipa.VHSRipa posiadam i też lubię ten film.
O ile pamiętam to w sieci jest VHSRip i to całkiem dobrej jakości,więc nie wiem czy
DVDRip jest aż tak potrzebny.Pisząc w skrócie chodzi mi o to czy gra jest warta świeczki.
Jakby co to namiary do mnie:
roberto97@toya.net.pl

ocenił(a) film na 7
debesciak1978

DVDrip jest na torrentz.eu do pobrania. VHSrip jest na ch0mikuj pl z polskim lektorem, niestety w formacie 4:3 i sama jakość obrazu jest niestety delikatnie mówiąc bardzo słaba. Niestety przy próbie montażu nie zgadzają się kompletnie ani bitrate, ani fps i strasznie dużo roboty przy tym jest, ciągłę przesuwanie, wycinanie, spowalnianie, przyśpieszanie, robienie przerw, sztuczne wydłużąnie i zapychanie, a pozatym w polskiej wersji brakuje lektora do scen z dvdripa w ktorych Adrian w kiblu wstrzykuje sobie jakiś narkotyk do ręki. Jeśli potrafisz sobie z tym poradzić - gratuluję, napisz jak Ci sieto udaje :) Śćiągnij z torrentów dvdripa i polskiego vhsripa z lektorem z ch0mika, jeśli nie, to daj znać, wtedy wrzucę vhsripa na jakiś serwer i sobie ściągniesz.

trancefan1986

Potrzebuje DVDRipa i to na szybko,bo przez te zachodnie torki nie będę 2 miesiące ściągał, jeśli w ogóle są pełne seedy.

ocenił(a) film na 7
debesciak1978

http://kat.ph/the-nature-of-the-beast-1995-eric-roberts-t5017692.html

trancefan1986

Niestety nie ma pełnego seeda, zatrzymało się na 41,2% i lipa.
Chyba nic z tego nie będzie.

debesciak1978

Ok, mam już zrobiony ten film z podwójną ścieżką.
Kontakt od tej chwili wyłącznie przez maila-jeśli ktoś chce ten film.

ocenił(a) film na 7
debesciak1978

to podaj maila

trancefan1986

Przecież podałem w pierwszej odpowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones