PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98823}

Złe wychowanie

La Mala educación
7,4 34 666
ocen
7,4 10 1 34666
6,8 19
ocen krytyków
Złe wychowanie
powrót do forum filmu Złe wychowanie

'Złe wychowanie' to pierwszy film Almodovara, jaki miałem wątpliwą przyjemność obejrzeć. Trywialna historyjka - miłosne rozterki bleble.
Gdyby nie to, że sprawa tyczy się społeczności homo, film nie był by tak popularny. Temat filmu jakby żywcem zaczerpnięty z jakieś telenoweli - ignacio nie żyje, jego brat się pod niego potszywa itd itp. bleble. Ale jest o gejach. to ludzie chodzą, bo kontrowersyjny i odważny...żenada.

użytkownik usunięty
kosma

bez sensu to Ty sie wypowiedziales... to nie jest jakas historyjka... nie zrozumiales po prostu tego filmu i tyle... jush sam tytul Ci cos sugeruje ale Ty zdajesz sie wogole nie zastanawiac nad tym co Pedro chcial przekazac...

użytkownik usunięty
kosma

A moim zdaniem Twoja wypowiedź jest rewelacyjna i oddaje w dużym procencie to co i ja myślę o tym filmie. Przereklamowany i banalny. A że wyszedł spod pióra i kamery "wielkiego" Almodovara to trzeba sie zachwycać, a jakże, bo zapewne niesie w sobie mase ukrytych treści, przeznaczonych tylko dla "bardziej ambitnych" kinomanów. Trele morele. Historyjka wręcz tandetna. Miejcie ludzie swoje zdanie. Gdyby zrobił to jakiś nieznany Janno del Kowalskki to powiedzielibyście, że "lipa", a że Almodovara to musi być genialny. Żenada to dobre słowo. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
kosma

podszywa!
a jednak pójdę bo jakoś nie mogę brać pod uwagę zdania osoby która nie zna języka ojczystego......

użytkownik usunięty
kosma

Po co w ogóle oglądałeś w takim razie??? "Popularny" - dobre sobie...Almodovar to od dawna ceniony reżyser. Jakoś w żadnej telenoweli nie poruszono spraw pedofilii...Jesteś strasznie prymitywny i zupełnie nie widzisz sensu tego filmu. Daruj sobie takie wypowiedzi - są żenujące... / Filmweb

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones