PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98823}

Złe wychowanie

La Mala educación
7,4 34 658
ocen
7,4 10 1 34658
6,7 18
ocen krytyków
Złe wychowanie
powrót do forum filmu Złe wychowanie

Na film poszedłem będąc na fali Kiki, Wszystko o mojej matce i Porozmawiaj z nią. Była w nich jakaś taka świerzość, inność, elementy nieco bajkowej groteski, coś co sprawiało ze te filmy były jedyne w swoim rodzaju. Natomiast "Złe wychowanie" wybitnie mnie rozczarowało. Fabuła taka sobie, aktorstwo takie sobie = film taki sobie. Dodatkowo film przesycony homoseksualnymi scenami erotycznymi podanymi w wyjątkowo niesmaczny sposób (zwłaszcza scena sexu z nieprzytomnym facetem - pełna oblecha !!!), a nie wnoszącymi nic do fabuły. Nie jestem homofobem i wiem czego się spodziwać idąc na filmy Almodovara ale "Złe wychowanie" to momentami trochę przegięcie. Niby ten sam Almodovar a jednak nie ten sam :/
Sama historia opowiedzaina w tym filmie jest nawet nienajgorsza, ale można ją było lepiej podać. Film polecam tylko miłośnikom Almodovara.

Lukas_43

Jestem miłośnikiem ale...przecież oglądając każdy z filmów Almodovara odnosimy wrażenie, ze przekraczana zostaje przed nami granica pewnej prywatności bohaterów - odsłanianie pierwotnych instynktów, mroczne pragnienia i MIŁOŚĆ. Ale La mala education traktuje o tym, że ta bliskość duchowa bohaterów - w tym przypadku mężczyzn jest pozorna, siła napędową ich zachowań jest wspomniane napięcie erotyczne. Ten film to swoista erotyczna jazda, która nie pozwala nam złapać tchu, dlatego też ogladając nie warto choć na chwile patrzeć w inna stronę, poruszamy się w świecie teraz wyłacznie męskich namietnosci a co zachwyca w rożnych momentach czasu i przestrzeni. Na końcu wszystko staje się pozbawione sensu i to właśnie w tym filmie zachwyca. Polecam w skupieniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones