PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98823}

Złe wychowanie

La Mala educación
7,4 34 666
ocen
7,4 10 1 34666
6,8 19
ocen krytyków
Złe wychowanie
powrót do forum filmu Złe wychowanie

Stale przewijają sie panowie przebrani za panie, dlaczego almodovarowi tak przypadła ta część populacji do gustu? Slyszałam ze sam rezyser mial romans z Banderasem ... pewnie to plotki ale w każdej plotce jest trochę prawdy. Zastanawie mnie czego wynikiem są takie preferencje? Mógłby robic filmy o wszystkim a właśnie skupia się na tym konkretnym aspekcie. dlaczego ?

ocenił(a) film na 8
Oliwia

Robić film o wszystkich i wszystkim to robić film o nikim i niczym. To, że robi o czymś konkretnym to nie jest zarzut. Poza tym w filmach Almodovara zawsze pełno było kobiet, "Złe wychowanie" jest jednym z nielicznych wyjątków.

ocenił(a) film na 8
torne

to nie jest zarzut, zastanawiam sie jakie sa przyczyny preferencji almodovara i to wszystko. Każdy rezyser woli robic filmy o czyms a o czyms innym nienawidzi. Zastanawiam sie jedynie co w tym przypadku powoduje?

Oliwia

W filmach Almodovara kobiet jest do diaska i ciut ciut. Dopiero Złe Wychowanie jest pod tym wzgledem wyjatkowe. Chociaz tez masz w nim dwie kobiety. O dwie za duzo, powiedzialabym. Chociaz z drugiej strony daja one jakies tło, ktore pozwala sie domyslac, ze ewentualnie w zyciu Ignacia i Juana nie tylko brakowalo wzorca meskiego, ale na dodatek Ignacio mogl byl przelac wszystkie swoje potrzeby rekompensacyjne wlasnie na ojca Manolo, co dodatkowo mu ulatwilo bezwzgledne podporzadkowanie sobie chlopca.
Poczytaj inne komentarze, to sie zorientujesz, co Almodovarem powoduje. Siegnij tez moze do recenzji o tym filmie.

użytkownik usunięty
Oliwia

malo kobiet?????? ile ty tych filmow dziewczynko widzials z tego co wiem to w jego filmach zwykle graja kobiety ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones