PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98823}

Złe wychowanie

La Mala educación
7,4 34 666
ocen
7,4 10 1 34666
6,8 19
ocen krytyków
Złe wychowanie
powrót do forum filmu Złe wychowanie

almodovar nie jest na mój gust po prostu
nie wydaje mi się aby forma w którą ujmuje podejmiowane przez siebie tematy była odpowiednia
to tyle
ale i tak ze wszystkich innych filmów tego reżysra ten najmniej mi się niepodobał bo jak w rzadnym innym jest tam ostra nagonka na kler
a bez urazy dla katolików nie mam zbyt durzego szacunku do tej religi
ale mniejsza z tym

larsvontrier

stary ale sie wypowiedziales - film mi sie w miare podobal bo nie lubie kleru. Co to znaczy ze forma jest nieodpowiednia bo nierozumiem????

sickboy_4

chodzi o kabaretową kiczowatą formę którą almodovar świadomie się posługuje co prawda z durzą wprawą lecz mnie mnie nie to nie wciąga

ale to jest moja opinia ok?
wydaje mi się też że almodovara się troszke przecenia

a bydź może to ja jestem za głupi by zrozumieć jego filmy?
no cóż...

larsvontrier

zgadzam sie ze Almodovar posluguje sie kiczowata konwencja i mnie to rowniez nie zawsze bawi (patrz starsze filmy) ale np Kwiat mojego sekretu jest niezly. Zabawa kiczem nie musi byc kiczem (patrz filmy Tarantino) Co do tych nowszych, takich jak Zle wychowanie i Porozmawiaj z nia to te zabawy sa mniej widoczne. Mowi sie o tak zwanym "dojrzalym Almodovarze", mniej mydlanej opery a wszystko troche bardziej powazne. I tego Almodovara lubie najbardziej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones