PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98823}

Złe wychowanie

La Mala educación
7,4 34 666
ocen
7,4 10 1 34666
6,8 19
ocen krytyków
Złe wychowanie
powrót do forum filmu Złe wychowanie

"Złe wychowanie",to był mój pierwszy film tego reżysera i myślę ,że z ciekawością wybiorę się jak tylko będą następne,nie lubię takiej tematyki,ale czasami taki film wart jest obejrzenia,trudno jest powiedzieć,że on mi się podobał,bo niektóre sceny były jak dla mnie, delikatnie mówiąc, niesmaczne,ale ogląda się go z zaciekawieniem,czeka co będzie dalej,nie wiem,czy zachęcać kogokolwiek na pójście do kina czy raczej odradzać,wybór należy do was.

dorka

ja też wcześniej nie widziałam żadnego filmu Almodovara i chciałam sie właśnie wybrać na "złe wychowanie" ale po przeczytaniu komentarzy nabrałam wątpliwości... może jednak zmienie tytuł, choćby na pierwszy raz.

użytkownik usunięty
Skylar_3

A ja bardzo zachęcam do obejrzenia. Miesiąc się wybierałem do kina i w końcu musiałem sam iść. Niedawno go widziałem i nie umywa się do filmu "Porozmawiaj z nią" Pedro Almodóvara, bo ten tylko wcześniej widziałem. "Złym wychowaniem" jestem zachwycony. Naprawdę dobrze nakręcony. Ciekawa bardzo fabuła. O ile występują sceny miłosne to nie ukazują wszystkiego tylko rozbudzają wyobraźnię. :-)
Też przeczytałem wcześniej wiele komentarzy ale mnie one raczej zachęciły do obejrzenia, by mieć swoje własne zdnie o filmie.
Chętnie obejrzałbym jeszcze raz.

LEGOLASEK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones