PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685362}

Zło

Zlo
4,8 1 410
ocen
4,8 10 1 1410
Zło
powrót do forum filmu Zło

Polscy Malkontenci !!!. Film zasługuje spokojnie na 8. Przy tanim budżecie jest klimat i fajnie się ogląda. Polscy reżyserzy powinni się uczyć jak kręcić horror bo jak na razie to od czasów Wilczycy nic im sie nie udało nakręcić. Jakiś ,,znafca" napisał podróbka REC. A w czym podobne jest do REC?? że mają kamerę??. Taka teraz jest moda na kręcenie horrorów i Hollyood kręci co chwile w tej konwencji horror to po 1 ,,znafco" po 2 REC nie jest pionierskim filmem a Blair witch project jesli już.

FILM polecam na te możliwości jakie mają Słowacy to bomba !!..

ocenił(a) film na 7
magik30

Popieram :) Modne są teraz takie filmy ,,kręcone'' . Film 7/10 Końcówka.. zostawia trochę do życzenia bo zapomniał o czymś.. :D . Film godny poświecenia czasu .

ocenił(a) film na 4
magik30

Jest podobny do Blair Witch, Rec i Grave Encounters nie za sprawą samej konwencji, ale całe sceny i zachowania bohaterów są wyciągnięte z tych tytułów. Sama idea "łowców" zjawisk paranormalnych którzy sami w to do końca nie wierzą i później ich ciekawość ich zabija jest z Blair Witch i Grave Encounters właśnie ale oba są lepiej wykonane. Jeśli chodzi o rec to podobny jest motyw z pseudo zombie. Jak komuś się w/w tytuły bardzo podobały to zlo też przełknie, ale nie podniecałbym się nad nim tak jak Ty.

ocenił(a) film na 6
arkasatana

dla mnie nie było tu żadnego pseudo zombie... nawet pseudo zombie nie potrafią zrzucać siłą woli obrazów, ciągnąć kogoś, czy też zmuszać ludzi do mówienia kilkoma głosami. Ale to tak na marginesie.
Wg mnie film dobry, ma klimat, choć uważam, że gdyby dodać konkretną muzykę do tego, to klimat wywindowałoby jeszcze wyżej :)

ocenił(a) film na 4
Lilith_Flame

W Rec też teoretycznie nie było zombie, ale się zachowywały i gryzły jak zombie dlatego piszę "pseudo". Jak już pisałem filmy wypada blado na tle wyżej podanych przeze mnie tytułów dlatego nie mogę go nazwać dobrym, bo tamte, po prostu dobre filmy awansowały by do statusu arcydzieł :p. Myślę że to kwestia standardów.

ocenił(a) film na 8
arkasatana

Trzeba pamiętać że ten film nie jest z fabryki snów tylko od naszych sąsiadów.....Można zrobić dobry horror bez dużych nakładów?? Można !!. Porównywanie go do US filmów gdzie mają znacznie większe możliwości efekciarskie to pomyłka. Ten film ma klimat i to jest super. Na marginesie chyba każdy film jest podobny do jakiegoś pierwowzoru :-) ciężko wymyślić coś nowatorskiego...

Polacy nakręcili ,,porę mroku". Nawet po pijaku ciężko to zmęczyć......

ocenił(a) film na 4
magik30

Pamiętam, pamiętam, ale nawet przy tak niskim budżecie mogli się postarać o więcej oryginalności, bo z czasem robi się za dużo biegania pomiędzy pomieszczeniami bez ładu i składu.

magik30

W rzeczywistości przebija wysokobudżetowe buble. Polecam.

ocenił(a) film na 7
magik30

Popieram, bardzo fajny filmik, dla miłośników paradokumentu grozy obraz obowiązkowy ;)

ocenił(a) film na 1
magik30

found footage to nie film tylko zlepek trzęsących się kadrów z łaaaa i łuuuu i łeeeee...ludzie nie dajcie się nabrać na hasełka o rzekomym paradokumencie.Totalny badziew,który powoli przechodzi w zapomnienie.Komórkowe filmy były krótkim i strasznie zasyfionym pomysłem. -1111/10

ocenił(a) film na 2
trisagion3

niedlugo powtanie film "trzęsiłapka" i bedzie on ukazywał historię filowca zagubionego w górach/odległych od cywilizacji terenach , gdzie napadną go zmutowne kobiety z bladymi twarzami, dziurami zamiast oczu i ust oraz blada twarza ubrane w koszule nocne. film ten bedzie nakrecany w stylu "mam padaczke i nic nie widać, sorry" ale odniesie sukces, bo to trendy.. tyle ode mnie.

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Hej właśnie podałeś fajna fabułę,tylko bez trzeciej z paczki ręki. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
magik30

ja też się zgadzam, wg mnie 8/10. klimatem przebija też śmieszne horrory z usa czy kanady...polecam !!!

paulo30

wkońcu ktoś mądrze gada

ocenił(a) film na 2
paulo30

sorry, ale bardziej przestraszylam się dzis widzac martwego kotka niz ogladajac ten "film"

ocenił(a) film na 2
magik30

...

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

- - -

Weź pod uwagę ze to słowacy kręci bez wielkich nakładów :)

ocenił(a) film na 2
magik30

no i? blair witch project tez nie mial nakladow a byl super. ten jest DO BANI i nikt mnie nie przekona ze jest inaczej.

ocenił(a) film na 2
magik30

ps. jak można takiemu czemuś dać 8? rozumiem, ze każdy ma swój gust ale na ocenę bardzo dobrą zasługują filmy których nie sposób porównać z takim czymś. skoro to jest bardzo dobre to dla filmów pokroju władcy pierścieni zabrakłoby skali!

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

dzika Ty się nie boisz bo jesteś dzika :D z tak niskim budżetem uważam , że jest to dobry horror ale oczywiście nie musisz się z tym zgadzać

ocenił(a) film na 5
magik30

muszę obejrzeć i ocenić. I tak wszystkie horrory obejrzałem i nie mam już co:) Dam znać czy warto..

ocenił(a) film na 5
conneryfan

warto obejrzeć. Lepszy niż nowy efekciarski Paranormal Activity . Przynajmniej miejscami można się bać, ale bez rewelacji.

ocenił(a) film na 8
conneryfan

okej - ale czy bierzesz pod uwagę że tego nie kręciło Hollywood ze swoimi mega komputerami od efektów specjalnych i budżetem kilku baniek $

ocenił(a) film na 5
magik30

a umiesz czytać ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 8
conneryfan

umiem i moja uwaga jest do słowa bez rewelacji .... Mój Boże wiesz jakie by to było szczęście gdyby Polacy nakręcili taki horror ?. Niestety wolą kręcić historie o Bolku ...

magik30

Ze względu na amatorstwo zdania tutaj będą zdecydowanie podzielone. Pod kątem amatorszczyzny film jest całkiem dobry, jednak do profesjonalizmu mu daleko.

ocenił(a) film na 7
magik30

Dobry straszak nie ma co . Twardy i mroczny , odarty ze zbędnych bzdur . Dla mnie hardkorowy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones