PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685362}

Zło

Zlo
4,8 1 410
ocen
4,8 10 1 1410
Zło
powrót do forum filmu Zło

Dziwie sie generalnie dlaczego ludzie tak slabo oceniaja ten film. Moim zdaniem film 3ma napiecie. Ja odnioslem wrazenie ze zostal nakrecony naprawde niskim nakladem. A okazal sie naprawde fajnym horrorem. Jesli chodzi o podobieństwo do REC to sie z tym nie zgodze bardziej juz odnislem wrazenie ze ,, Zlo " zaczerpnal male co nie co z Grave Encounters. Film dosc orginalny ze wzgledu na produkcje slowacka. Ps. Do wszystkich krytyków tego filmu czytajac wasze kom. odnioslem wrazenie ze co nie made in USA to dno.

użytkownik usunięty
marspl_fw

Mogę Ci powiedzieć, czemu ma złą ocenę. Bo jednym z problemów większości ludzi to brak umiaru. Wystarczy mieć poczucie własnej wartości, żeby nagle komuś powaliło pod kopułą i uznał, że jest inteligĘtny, bo chociażby czyta S. Kinga czy w ogóle czyta. I rodzą się tacy, pożal się, Boże, krytycy filmowi, A wystarczy do wszystkiego, co nowe, podejść z otwartym umysłem i wtedy stawiać ocenę (w zasadzie rola krytyków też jest bez sensu). Osobiście uważam, że ten film na mnie mega oddziaływał i mogę polecić :)

ocenił(a) film na 7

Ot to cala prawda jakby wyczytana z mojej głowy :P A swoja droga oglądałaś może rodzima produkcje ?? http://www.filmweb.pl/Pora.Mroku

użytkownik usunięty
marspl_fw

szczerze mówiąc, mało rodzimych oglądałam, mam zresztą zwykle niewiele czasu na filmy, więc jak wpadnie mi w oko z programu, decyduję się obejrzeć. Ale wygląda zachęcająco c;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones