PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 004
oceny
7,1 10 1 61004
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

Uciekajcie!

ocenił(a) film na 3

Jestem wkurzony żę mnie nabrali na ten film. Rozpoczyna się całkiem całkiem, ale po kilku scenach zaczynasz rozumieć, że autorzy filmu mają widza za idiotę, któremu można wcisnąć wszystko. Po prostu im dalej tym gorzej. Mierny film, a końcówka jest po prostu żenująca. Zdecydowanie odradzam.

ocenił(a) film na 9
florianf

nakręć lepszy mój drogi to wtedy pogadamy o wszystkich aspektach, które poruszyłeś.

ocenił(a) film na 3
martynfogz

A co to ma do rzeczy, czy ja potrafię zrobić lepszy film? To znaczy, ze jak nie umiesz gotować to wszytko musi ci smakować? Coś ty? NO i prawdę mówiąc zrobić lepszy scenariusz to nie byłoby jakieś wybitne osiągnięcie, bo tu jest po prostu tyle dziur, że sera nie ma.

florianf

exactly, film jest 'dziurawy'. Chaos oraz chaos i jeszcze raz chaos.
Przez pierwsze parę minut miałam wrażenie, że oglądam Twin Peaks, kolejne nieziemsko trącały "Kośćmi" i "Dexterem".
Klimat serialowy, dziwny... a szkoda, bo potencjał był ://

frichetta

być może się mylę ale czy "Kości" i "Dexter" to nie seriale które powstały po "Złodziej życia"

jeśli tak, to nie powinieneś używać zwrotów typu "Przez pierwsze parę minut miałam wrażenie, że oglądam Twin Peaks, kolejne nieziemsko trącały "Kośćmi" i "Dexterem" " bo tylko Twin Peaks zdaje tu egzamin, za to pozostałe seriale wg twej oceny powinny być wzorowane właśnie na Złodzieju Życia.

frichetta

Złodziej Życia produkcja 2004
Kości produkcja 2005
Dexter produkcja 2006

tak więc oglądając te seriale powinieneś mieć wrażenie że oglądasz Złodzieja Życia

florianf

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Już pierwsza scena wypadku samochodowego wygląda jak z jakiegoś filmu klasy C. Samochód w nic nie uderzył ale nagle wybija się w powietrze i obraca jakby dostał z pocisku klasy powietrze-ziemia. Można by się rozpisywać na temat błędów logicznych w tym filmie :)

martynfogz

Kwintesencja komentarzy z filmwebu. Zero argumentów, najazd personalny, pseudo-uprzejmość i jak napisał florianf powyżej, co ma piernik do wiatraka?? Nie wiesz co powiedzieć, nie mów nic.

martynfogz

tytuł najbardziej idiotycznego komentarza roku właśnie został przyznany :D

ocenił(a) film na 6
martynfogz

Takie gadanie jest wielce idiotyczne. Czyli nie wolno nic skrytykować. Nie waż się obrażać Hitlera. Najpierw osiągnij to co on, później krytykuj.

martynfogz

>nakręć lepszy
Dawno nie czytałem, tak idiotycznej riposty godnej kretyna do kwadratu xD

florianf

Scena początkowa z Paulem Dano to zdecydowanie najlepszy moment tego filmu, fantastyczne wprowadzenie. Jednak jak się okazuje nawet taki klimat i nastrój można rozj..ać w drobny mak...

adeck92

Tak, scena początkowa to najlepsza aukcja w tym gniocie. Im dalej tym gorzej ...

florianf

Najgłupsza wypowiedź na temat filmu jaką przeczytałem.

ocenił(a) film na 5
florianf

xxx zagrał tak słabo, że po prostu nie dało się nieodgadnąć kto jest mordercą. Po otwarciu również liczyłem na coś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones