PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34894}

Zły syn

Un mauvais fils
6,7 29
ocen
6,7 10 1 29
Zły syn
powrót do forum filmu Zły syn

Interesuje mnie ten film. Dlatego że go nigdy nie widziałem - jedyny film "właściwego" Sauteta którego nie miałem przyjemności obejrzeć. Pod pojęciem "właściwy" Sautet rozumiem filmy tego reżysera od "Okruchów życia" - pierwszego filmu który przyniósł mu sławę. Parę wcześniejszych filmów Sauteta sprzed "Okruchów życia" też co prawda nie widziałem.

Ale ten "Zły syn" naprawdę mnie intryguje. O ile wszystkie inne filmy Sauteta od "Okruchów życia" do "Nelly i pan Arnaud" widziałem nieraz(czy to z okazji pojedynczych emisji czy przeglądów filmów Sauteta) ten jeden jakoś się nie pojawia. Jakoś się go pomija.Dlaczego?

Ktoś widział kiedykolwiek ten film? Jeśli tak opinie poproszę.

ocenił(a) film na 6
Allonsanfan

Film jest dość kameralny, stonowany, świetnie zagrany (wszystkie cztery główne postaci), optymistyczny (bohater wychodzi z więzienia zresocjalizowany i spotyka na swej drodze samych życzliwych mu ludzi, od policjantów po homoseksualnego antykwariusza, który bezinteresownie wspiera Catherine i jego) i bardzo przyjemnie się go ogląda, ale nic ponadto. Ja Sauteta cenię najbardziej za "Taką zwykłą historię" i to z pewnością nie jest porównywalny poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones