PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111839}

Z dymkiem

Up in Smoke
7,4 5 811
ocen
7,4 10 1 5811
Z dymkiem
powrót do forum filmu Z dymkiem

Na zjaranie

ocenił(a) film na 6

Dwójka niewydarzonych muzyków-kombinatorów w ciągłym poszukiwaniu tematu do przypalenia. Komedia durna, ale w końcu to film, który w całości kręci się wokół zieleni. I jako taki sprawdza się bez większego zarzutu. Okazji do śmiechu jest co najmniej kilka, a do tego przyjemny, hipisowski klimat. Można przez to wybaczyć pewne nonsensy fabularne i słabsze, bardziej wysilone momenty. Najlepsze pod wpływem.

ocenił(a) film na 9
Caligula

zgadzam się :) jedna z moich ulubionych filmów na "stan" polecam 2 3 itd każdy ma zajebisty klimat

ocenił(a) film na 10
butla64

Podpisuję się również jako fanatyk ''zieleni'' nie kiepe polewki ''po''. Najlepsza scena jak kotłowali Jointa w Cadillacu .

cebul_297

Dokładnie jak ten z wąsami zaczął przyspieszać, stroili miny jak durnie haha

ocenił(a) film na 10
cebul_297

polecam ich Animated Movie ; )

ocenił(a) film na 10
lolexX123

Też dobry,ale klasyka to klasyka nie ma to tamto.

ocenił(a) film na 9
butla64

Dawno się tak nie uśmiałem, w połowie filmu chciałem już go wyłączyć ponieważ nie ogarniałem śmiechu i tego co w tym filmie się dzieje. Każda scena powala. Jednak zaryzykowałem zakwasy na brzuchu i luknąłem do końca. Polecam na stan :D

ocenił(a) film na 9
kwa007

prawde powiedziawszy też oglądałem wszystkie części, bodajże 4 z ich udziałem ( dorwałem ostantio całą kolekcję z napisami w niezłej jakości ) po pare razy, bo za kazdym razem tak mocno sie przygotowywałem i tyle się działo w ich filmach, że gubiłem wątek. ale owszem, śmiechu jest dużo i przez jedynkę przechodząc, non stop się cieszyłem, komedie których już się nie robi, a szkoda.

Mayk_L

odgrzebę :) masz jeszcze gdzies te filmy?

ocenił(a) film na 9
finallyh

niestety przepadły wraz ze śmiercią dysku :( ale gdzieś krązy po zatoce piratów, tylko trzeba napisy na wlasna reke dobrac

ocenił(a) film na 9
Caligula

Na fazę polecam czarną komedię Hitchcocka "Kłopoty z Harrym", dialogi i to co tam się dzieje powalają :) http://www.filmweb.pl/Klopoty.Z.Harrym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones