PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775859}

Z miłości do Spocka

For the Love of Spock
7,3 330
ocen
7,3 10 1 330
Z miłości do Spocka
powrót do forum filmu Z miłości do Spocka

hehe

ocenił(a) film na 8

21 grudnia dodałem plakat, fabułę i obsadę. do tej pory wszystko oczekuje na weryfikację. śmieszne.

ocenił(a) film na 8
Sneaky_Miki

Taaa.... tak tu działają :/

ocenił(a) film na 9
Sneaky_Miki

ja dodałem kolejny opis i plakat i też nic :)

ocenił(a) film na 8
Sneaky_Miki

Dodałem chyba z 10 osób do obsady, a po TRZECH MIESIĄCACH, jakiś skretyniały "weryfikator" Abu Kamil w czapeczce z flagą islamskiego kraju odrzucił całą listę, bo w jednym nazwisku był błąd i jakaś jedynka się tam zapodziała... Zamiast po prostu poprawić i dodać...
PS. System dodawania mógłby być troszkę bardziej intuicyjny, jak ktoś pierwszy raz dodaje, to niełatwo ogarnąć.

ocenił(a) film na 8
Sneaky_Miki

Dalej nie ma okładki :(

ocenił(a) film na 8
Tzith666

Ja drugi raz nie będę dodawał, żeby po 3 miesiącach odrzucili... Napisałem im nawet maila 2 tygodnie temu i cisza :D Jaki kraj, taki Filmweb...

Sneaky_Miki

Taki Filmweb jak ich przeintelektualizowany head chef Walku :D

ocenił(a) film na 8
Sneaky_Miki

Dobrze, że wpadłem na ten komentarz.

Widzę, że nie tylko ja miałem problemy z POMOCĄ temu serwisowi. Nie jestem pewien czy ludzie, którzy prowadzą ów serwis rozumieją,
że my jako użytkownicy POŚWIĘCAMY nasz CZAS aby filmweb mógł dobrze funkcjonować. Skoro jest opcja dodawania materiałów, należałoby
jakoś ten system nieco okiełznać, nie zaś pozostawiać go na pastwę ignorantom i leniom. Dodałem ciekawostkę odnośnie filmu Amelia;
nie dość, że czekałem (jak na wszystko) 3 MIESIĄCE na odpowiedź, to jeszcze odczytałem, że zdaniem owej pani (nie podam pseudonimu),
ciekawostka ta jest mało ciekawa i ją odrzuca! Nie wiedziałem, że filmweb ma cenzurę rodem z PRL'u. Brawo!

Swoją drogą, jeśli czeka się te 3 czy więcej miesięcy (na dodanie filmu czekałem 8 MIESIĘCY [sic!])
oznacza to, że moderatorzy muszą mieć niezły przerób nadesłanych danych (w co trudno mi uwierzyć)!

ocenił(a) film na 8
havoc00

taak, to w sumie trzeba by napisać jakiemuś szefowi tego interesu, bo tak sobie teraz myślę, że na forum o Spocku rzadko zaglądają :D
Dodam tylko, że 25 listopada 2017 17:29 dodałem poprawkę do opisu Star Trek X: Nemesis i tak, zgadliście, wciąż czeka na akceptację...

ocenił(a) film na 7
Sneaky_Miki

No to ja też bawiłem się przez kilka lat w dodawanie (stąd 3 łby), jednakże ok rok temu stwierdziłem że brak w tym sensu, dodawałem już sporadycznie, a od czasu 'odświeżenia' szaty graficznej, nie dodałem chyba nic...

ocenił(a) film na 8
_guchy_

Ja się tak wkurzyłem, że napisałem do jaśnie wielmożnego redaktora tego portalu. Odpowiedzi się oczywiście nie doczekałem. Niestety, monopol rodzi patologię, również w dziedzinie kultury. Jedyna alternatywa to Imdb, ale więcej polskich znajomych mam tutaj.

ocenił(a) film na 7
Sneaky_Miki

na jakákolwiek odpowied nie licz.
Werzy jeszcze starają się być kulturalni, ale oni sami niewiele ze swej pracy mają.
Smutna prawda, że (fakt, nie wiem ile) portal zarabia na nas wszystkich kasę, głównie z naszej pracy baza się powiększa, ale, koniec końców, ci co dodają, ciułają pojedyncze kontry, tracą na tym tylko czas.
Jak pewnego czasu spędzałem tu min godzinę dziennie przez blisko 3 miesiące, a średnio tak do 200pktów/mc miałem, gdzie mi tu konkurować z typami co 700pktów/mc zdobywali albo i więcej (słynny temat o współpracy z werami)...

_guchy_

co?

ocenił(a) film na 7
emi_46

Co: co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones