PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636367}

Z odsieczą

Yang Jia Jiang
6,7 772
oceny
6,7 10 1 772
Z odsieczą
powrót do forum filmu Z odsieczą

Film ''Saving General Yang'' jest to opowieść oparta na historii legendarnych generałów z rodziny Yang. Szef klanu jest charyzmatycznym starym weteranem , który jest także ojcem siedmiu synów, a mianowicie Ping, Ding, Ang, Hui, De, Zhao i Si. Siedmiu młodych mężczyzn posiada różne temperamenty i charaktery, ale muszą połączyć siły i spryt, gdy ich ojciec zostaje schwytany przez siły wroga.
Dobry film, jak ktoś lubi ten gatunek.

barbiturian

Wszystko ok, ale za duzo w tym patosu.

CyboRKg

Treść --- ''Saving General Yang'' jest to opowieść oparta na historii legendarnych generałów z rodziny Yang. Szef klanu jest charyzmatycznym starym weteranem , który jest także ojcem siedmiu synów, a mianowicie Ping, Ding, Ang, Hui, De, Zhao i Si. Siedmiu młodych mężczyzn posiada różne temperamenty i charaktery, ale muszą połączyć siły i spryt, gdy ich ojciec zostaje schwytany przez siły wroga.'' --- pochodzi w całości z sieci a ja nie przyglądam się w jaki sposób to napisane tylko wklejam by ciekawi mogli dowiedzieć się o czym jest film czy serial pozdo

barbiturian

Przeciez wklejales to juz wczesniej powyzej... ^^

barbiturian

Dodałem tylko że nie moje to dzieło więc o tym patosie to nie do mnie tylko o to mi chodziło

ocenił(a) film na 6
CyboRKg

Poza patosem jest również zbyt dużo empirycznej transcendencji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones