PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002949}
6,7 27 122
oceny
6,7 10 1 27122
6,7 16
ocen krytyków
Za duży na bajki
powrót do forum filmu Za duży na bajki

Jeden z lepszych filmów polskich, jakie widziałam. Polska historia na miarę Mikołajka. Mądry, wzruszający, zabawny. Rewelacyjni aktorzy !

ocenił(a) film na 9
Dominika_Makowska

rzeczywiście fantastyczny, wszystko zagrało, aż miło było patrzeć na ten luz z jakim aktorzy grają :)

Dominika_Makowska

Nie wiem co się pozmieniało ale za moich czasów taki grubasek miał by 0 szanse na dziewczynę.
To kwestia gustu ale on byl bezkształtną góra tłuszczu. Fizycznie wyglądał jak chory, otyły 50latek trzymający za rękę nastolatkę.

ocenił(a) film na 1
Dominika_Makowska

To chyba nigdy Polskich filmów nie oglądałaś, film Denny, bez sensu a do tego gra aktorska na poziomie klanu... Wyłączyłem z żoną po 30 minutach.

ocenił(a) film na 8
Dominika_Makowska

Dałbym 6/10 ale oceniłem 8/10, bo wreszcie nie ma Karolaka, Kożuchowskiej ani Adamczyka.

ocenił(a) film na 9
Dominika_Makowska

Zgadzam się w zupełności dla mnie super film ..!!rewelacja nie ma się do czego przyczepić. A. Grabowski po raz kolejny pokazał swoją klasę!! A Walduś i ciotka super!!Z Waldusia będzie dobry aktor(mam nadzieję)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones