PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317857}

Zabójca

War
7,1 37 915
ocen
7,1 10 1 37915
Zabójca
powrót do forum filmu Zabójca

Oglądałam 2 dni temu ten film ale mam płytę porysowaną i co chwilę miałam problemy z końcówką zdenerwowałam się fatalnie i wyłączyłam niech ktoś mi powie jak to się skończyło skończyłam na tym jak oni walczyli i dalej nie dało rady z płytą.

asia192_2

Statham przyznał się że to on go zdradził, bo powiedzieli mu że chcą go tylko nastraszyć za zabicie Rogue'a. W tej samej chwili kiedy Jet Li miał go zabić, ten policjant miał go na muszce. Statham go osłonił i sam zginął. Jet Li odjechał swoją super bryką i prawdopodobnie żyje długo i szczęśliwie :)

mam nadzieje że jako tako zobrazowałam zakończenie :)

mozetoja

Wielkie dzięki :)) już myślałam że nikt mi nie odpowie na to.A faktycznie ten jego kumpel na początku co Statham go zdradził był po operacji plastycznej czy on tylko kid puszczał ?

asia192_2

Tak. Gdzieś w połowie filmu docierają do typa który przyznaje się że wykonał operacje plastyczną Jetowi więc to nie był kit. Swoją drogą wczoraj obejrzałem pierwszy raz ten film i jakoś średnio mi się podobał liczyłem na coś więcej:)

PolishExperiment

Dzięki:) ja oglądnęłam po raz pierwszy tylko nie do końca i powiem Ci szczerzę że fajny film tylko by mogli dać inny powód przez który Jet eliminował tych swoich pracodawców ale nie źle wymyślił swoją zemstę . ale daję 8/10 a ty?

asia192_2

Wysoko:) ja dam 6,5 ale za to wyżej oceniam inne filmy obydwu panów. Pozdrawiam:)

PolishExperiment

A jakie oceniasz wysoko filmy tych panów?pozdrawiam:)

asia192_2

Hmm... na początek podam po jednym przykładzie :) Polecam Tobie film "Legendarna pięść" z Jetem Li ( taka nowsza wersja " Wściekłych pięści " z Brucem Lee no i imponujące sceny walk:) , a jeśli chodzi o Stathama to " Mechanika" najnowszy film z jego udziałem. To tyle na początek. ps. Widzę że jesteś fanką Typowego Ekranowego Mordobicia :)

PolishExperiment

no lubię takie filmy ale muszą mieć oczywiście dobrą fabułę. Muszę obejrzeć te filmy i zobaczyć czy faktycznie są dobre skoro mi polecasz. Zostałam fanką Typowego Ekranowego Mordobicia po obejrzeniu Strefy śmierci fajny film ale głupie zakończenie (według mnie) i w ogóle lubię azjatyckie filmy i te w których walczą i horrory no ale nie wszystkie bo co nie które to są głupie.

asia192_2

zwrocie uwage na jedna rzecz ;]
ostatnio zdanie wypowiedziane w tym filmie to " Tom nie zyje... moje imie to zabojca" ...
jest to zdanie wypowiedziane przez Toma/ Zabójce ;] wiec ?

juziapinkfloyd

Więc Tom już się nie utożsamia z sobą sprzed śmierci żony. Jest już innym człowiekiem, bo odebrano mu rodzinę. Nie jest już praworządnym stróżem prawa, przyjacielem Crawforda, tylko zabójcą. Proste? Proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones