PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003029}

Zabójca

Assassin
3,4 407
ocen
3,4 10 1 407
Zabójca
powrót do forum filmu Zabójca

Oczywiście nie zawsze bo czasami to są po prostu słabe filmy. Mówię o ostatnich latach a nie o całości kariery tego aktora. Kiedyś filmy z BW to było coś. Lepiej czy gorzej ale na pewno jakiś powiew świeżości. Teraz, te ostatnie filmy to czystej postaci zgnilizna. I generalnie rozumiem motywy czy samego BW czy jego rodziny by natrzepać hajsu ile się da (to są po prostu straszne okoliczności zdrowotne) ale z drugiej strony jakże mi szkoda zniszczenie marki BW. Tak. Filmy z BW = dno. Co ciekawe Liam Neason poszedł tą samą drogą. Ale tam to już nie ma wytłumaczenia zdrowotnego więc.. filmy z BW to dno ale nie aż takie...

Rithven

Bruce Willis jest chory cierpi na afazję. Z tego powodu od paru lat grywał w czym popadnie tylko dla kasy. W ostatnich filmach miał nawet dublera który mówił mu przez słuchawkę co ma mówić bo nie był w stanie zapamiętać roli.

maf2

Suflera nie dublera.

aksa12

I to jest tak kuzwa ważne gdzie wiadomo o co chodzi.No ale trzeba sie przypierd... Dublera też zapewne miał wiec nie troluj

VIOLATOR1974

Nie będziesz mi mówił co mogę pisać. Trol to ty.

Rithven

Ma otępienie czołowo- skroniowe. Grał, żeby jeszcze zarobić ile się da, bo wiedział co go czeka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones