PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003029}

Zabójca

Assassin
3,4 407
ocen
3,4 10 1 407
Zabójca
powrót do forum filmu Zabójca

Czekamy aż dostanie nominacje do malinek.

Koneser_Kielce

Media od lat donoszą o problemach zdrowotnych Bruce. Ostatnio temat powrócił. Bruce ma demencję starczą i nie potrafi zapamiętać swoich kwestii. Gra w filmach klasy B aby zarobić na spokojną emeryturę o ile jest jeszcze wstanie w ogóle grać. To samo było z Jackiem Nickolsonem... Ten z tego co pamiętam zakończył karierę w 2010.

ocenił(a) film na 5
sewerynsenior

Co nie zmienia faktu, że gra tak, że zęby zgrzytają. Jeśli w ogóle jeszcze mozna6to nazwać grą, bo do tej chyba już nie jest zdolny, tylko do deklamacji tekstów, byle krótkich i niewiele naraz. Coś jak dzieci w polskich filmach. Wielka przykrość :(

tawindan

Gdybys chorował na chorobe jaka choruje to bys tez tak grał. Zagrał w kilku flmach zeby miec tez kase na zycie i drogie leczenie. Odszedł na emeryture. Poczytaj na co choruje a pozniej sie udzielaj.

ocenił(a) film na 5
VIOLATOR1974

Tak, pewnie też bym tak grał, co sam widzisz i sam potwierdzasz. Ja tylko piszę, jak to wygląda, i wiem, dlaczego, i wiem, po co to zrobił, póki mógł, tak jak i Ty wiesz. N8gdzie tego nie neguję i nigdzie nie jadę po Jego wcześniejszych filmach, które oglądałem wielokrotnie i które uwielbiam prawie tak, jak samego Bruce'a. Tak było, a teraz jest tak, że Jego obecności na ekranie grą aktorską nazwać się nie da, i mimo powodów tej sytuacji jest to po prostu fakt, jakkolwiek tragiczny. Zaobserwowanie go jie jest obelgą, więc bądź łaskaw pomyśleć, nie zaklinać rzeczywistości, a do mnie na siłę się nie przypierniczać.

ocenił(a) film na 5
Koneser_Kielce

Nie dostanie raczej, nie po tym, jak Malinki przepraszały za wcześniejsze nagrody za ostatnie ekranowe wyczyny Bruce'a, zanim uderzyła informacja o powodach Jego formy aktorskiej

Koneser_Kielce

ja na to nie czekam :-/.... lubię Bruce'a i jego dawne filmy. Zawsze będę mu kibicował żeby wrócił jakimś cudem do zdrowia. Serce mi krwawi jak czasem natrafiam na forach na docinki o jego grze aktorskiej po tym jak zachorował. Wiem że to już nie ten sam Bruce co kiedyś ale nigdy nie będę kopał leżącego idola z młodzieńczych (i późniejszych) lat :-/ Szanuję go za jego dorobek. Nie widzę żadnego sensu w wyśmiewaniu jego ostatnich produkcji :-(

Ozzmo

Właśnie o to chodzi. Ludzie to k... nie potrafią zrozumieć ze gość jest chory. On sam tez nie od razu zauważył ze jest z nim coraz gorzej, to stopniowo postępowało i było to widac nawet po jego grze aktorskiej. A niektórzy nawet teraz wiedząc ze grał w bardzo dobrych filmach to gdy zachorował szarpią go i mu ubliżają. Trzeba uszanować jego dorobek i filmy w których dobrze zagrał. No ale pustaki niestety nie myślą

Koneser_Kielce

Ty za to błysnąłes inteligencją tak jak bys nie wiedział o co chodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones