PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11471}

Zabójcza perfekcja

Virtuosity
5,7 5 516
ocen
5,7 10 1 5516
Zabójcza perfekcja
powrót do forum filmu Zabójcza perfekcja

Film widziałem już parę lat temu i od razu mi się nasunęło to skojarzenie, gość by się nadawał do roli Jokera. Pokazał to właśnie w tym filmie, doskonale zagrał czarną postać Sid-a która humorem swojej zbrodniczej działalności właśnie przypominała mroczną postać z Batmana.
Nie chcę tu podważać świetnej kreacji Ledger-a (którego też bardzo twórczość doceniam [*]), ale Crowe hmm to mogło by dużo zmienić ;) od taka mała opinia. Inne komentarze pod tym filmem uważam za śmieszne, nie tylko efekty się liczą. Fabuła nie jest perfekcyjna ale na pewno interesująca i zasługuję na inne komentarze niż "tragedia". Pozdro

ocenił(a) film na 5
maximoq

Mi też skojarzył się z Jokerem.

ocenił(a) film na 5
maximoq

Cały film ciągnie Crowe. Washington w tym filmie blednie przy jego wyczynach. Może się film nie podobac ale myśle że każdy dostrzeże świetną kreację Crowe'a w tym filmie. Może nieco przedobrzył ale w konwencji filmu to się sprawdziło. Co do efektów specjalnych to gdyby ten film miał taki budżet jak Terminator II to zapewne efekty były by duzo lepsze a i tak są przyzwoite w ramach filmu klasy B.

ocenił(a) film na 7
maximoq

ja tu widzę podobieństwo co najwyżej koloru garniaka

ocenił(a) film na 7
maximoq

Tak, tylko, że dla tego filmu szósteczka byłaby w sam raz, a że mam sentyment do filmów SF podwyższam lekko na 7

ocenił(a) film na 6
maximoq

Bardziej Wesley Snipes z człowieka demolki. Filmy w sumie podobne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones