PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785620}

Zabójcze maszyny

Mortal Engines
5,8 36 785
ocen
5,8 10 1 36785
4,8 6
ocen krytyków
Zabójcze maszyny
powrót do forum filmu Zabójcze maszyny

Nie czytałem książki, ale myślę, że sporo elementów wycięto ze względu na ograniczony czas filmu. Według mnie, gdy byłby dłuższy bardzo by na tym zyskał.

MichaelloS

A czy byłeś na seansie 3d/

ocenił(a) film na 6
korso_blejder

Byłem na 2d

korso_blejder

Rozumiem, ze jest wersja 3D?

belleteyn_

W polsce nie było wyświetlana w 3 d a w innych krajach tak chyba dlatego że polacy nie wykupili praw albo coś

ocenił(a) film na 6
MichaelloS

jeszcze dłuższy??? nieeee, był spoko, ale o jakieś 15 minut i tak można by go uciąć

ocenił(a) film na 6
no_silence

Według mnie było tu dużą fajnych postaci, ale nie zostały wystarczająco rozwinięte(np Shrike, według mnie mega postać). Pewnie sporo ciekawych wątków z książki nie pojawiło się przez ograniczany czas filmu. Cóż może to moje przyzwyczajenie do seriali gdzie wszystko na spokojnie się rozwija.

MichaelloS

To nie był najlepszy film jaki w życiu oglądałam, ale bardzo go doceniam, bo w dobie 4 częściowych tasiemców w końcu obejrzałam coś co miało wszystko w jednym i cholernie mi się to podobało. W niektórych momentach trochę w oczy rzucały się średnie efekty specjalne, ale jak na ( moim zdaniem) dosyć niszowy film z taką ilością postaci i taką scenografią i tak jest dobrze. O dziwo bohaterowie bardzo przydli mi do gustu i mimo ukierunkowania na młodzież nie było zbyt mdło. Choć nie czytałam książki to przypomniały mi się czasy gimnazjum gdy czytałam inne serie tego typu książek i marzyłam o powstaniu filmów, taka nostalgia mnie naszła :D

ocenił(a) film na 6
MichaelloS

Masz dokładnie takie same odczucia jak ja. Film totalnie przeładowany fabułą. Watki pojawiają jak kometa na niebie, ludzie krzyczą, uciekają i nagle plum! Wątek znika i wszyscy przechodzą do tego nad porządkiem dziennym. Fabuła tak szybko mknie do przodu, że nawet bohaterowie nie mają czasu się zastanowić czy to co robią jest słuszne czy nie.

MichaelloS

bardzo okrojony, ale pokrywa się z książką

guga_buzka

Filmy pokrywa się z książka w zaledwie 50 % wiele wątków usuniętą, a bohaterowie filmu mają inną osobowość niż w oryginale. Lepiej przeczytać oryginał, niż tą wydmuszkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones