PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785620}

Zabójcze maszyny

Mortal Engines
5,8 36 785
ocen
5,8 10 1 36785
4,8 6
ocen krytyków
Zabójcze maszyny
powrót do forum filmu Zabójcze maszyny

Byłem przekonany

ocenił(a) film na 6

że po obejrzeniu dam minimum siedem. Ale nie mogę, no nie mogę.

Treh

Gdyby tak trzymał poziom aktu pierwszego ale coś szybko powietrze ulecialo i serwując banały twórcy przyznali się, że tu wieszych ambicji nie ma i nie było. Jak dla mnie 7 bo Weaving miodny jako antagonista a i CGI momentami wiow

JohnTheBrave

Ja tam się dziwię, że na ludziach CGI wciąż jeszcze w ogóle robi wrażenie.

Ja sam robię wielkie oczy, gdy widzę coś, co zrobione w CGI mogłoby być, a zamiast tego mam kaskadera/makietę. Znacznie lepiej się coś takiego ogląda imo.

ocenił(a) film na 8
Treh

Nie no na te 7 to chyba zasłużył :p Ja na wyrost dałem 8 a niech ma xD Żeby nie ten troszkę pogubiony środek to ta ósemka nie byłaby tak bardzo na wyrost. Za wykonanie i pomysł 7 można mu dać :)

ocenił(a) film na 6
rekinos76

No właśnie ja nigdy nie daję na wyrost. Wyłącznie pierwsze wrażenie tuż lub niedługo po obejrzeniu. Czasem po dłuższym (parę lat) czasie obejrzawszy ponownie, zmienię. Ale wydaje mi się, że oceny tego filmu nie zmienię. A pomysł filmu znakomity.

ocenił(a) film na 10
Treh

nie dramatyzuj...

ocenił(a) film na 6
BenMaciag

Bóg zapłać dobry człowieku za jakże wymownie porządkującą mój światopogląd uwagę. Dam ją do ulubionych.

ocenił(a) film na 10
Treh

Jest ponad 21500 glosow. Czy dasz siedem, jeden czy dziesiec, to i tak nie wplynie na srednia.

ocenił(a) film na 6
BenMaciag

W życiu by mi do głowy nie przyszło, że moja ocena ma wpływać na jakąkolwiek średnią. W ogóle mnie to nie interesuje. Myślałem, że ocena ma wyrażać MOJĄ INDYWIDUALNĄ ocenę filmu, że tylko w tym celu jest czytana przez innych i tylko temu służy.

ocenił(a) film na 10
Treh

No niestety nie tylko, Wasza Wysokosc

BenMaciag

Czyli dałeś 10, żeby podciągać średnią, czy uważasz, że to „arcydzieło” jest?
No bo ciągle nie wiem, czy warto to wrzucić do domowej filmoteki 4K.

ocenił(a) film na 10
Pio76

Przeczytaj jeszcze raz, co napisalem wyzej. Moja ocena nie wplynie na srednia bo tych glosow jest zbyt duzo. To jest jedna ocena na ponad dwadziescia tysiecy. A do swojej filmoteki sam wybierz to, co chcesz miec. Nie sugeruj sie ocenami innych.

BenMaciag

Jednak nie mogę pozbyć się wrażenia sprzeczności z kolejnym wpisem, że ocena nie służy tylko do wyrażenia własnej opinii o filmie: "No niestety nie tylko, Wasza Wysokosc". Może czegoś nie zrozumiałem.

ocenił(a) film na 5
Treh

ja nie mogę nawet 6 ;)
to jakaś bajka a nie SF, szkoda... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones