PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785620}

Zabójcze maszyny

Mortal Engines
5,8 36 785
ocen
5,8 10 1 36785
4,8 6
ocen krytyków
Zabójcze maszyny
powrót do forum filmu Zabójcze maszyny

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Jestem świeżo po seansie i muszę przyznać że film powalił mnie na kawałki jeśli chodzi o efekty specjalnie co do fabuły mogło by być lepiej to przedstawione ale nie ma tragedii jednym wyjątkiem do którego mogę się przyczepić i uwaga tu SPOILER że nie ginie katherina którą rzekomo miała zginąć w książce jestem tym trochę zawiedziony że zmienili końcówkę filmu przez co padło w mojej ocenie na atrakcyjności.

damianex123456

ten film wgl poległ fabularnie ponieważ był kiepski scenariusz a dwa próbował na siłę wcisnąć jakieś głębsze i zruszające wątki a wyszedł taki zwykły block buster

ocenił(a) film na 9
korso_blejder

No muszę się zgodzić w szczególności ta więź między hester A shrike taki z tego dramat zrobili jak nie wiem co ale ogolnikowo nie mogę powiedzieć złego słowa bo się dobrze bawiłem A chyba oto chodzi w tego typach filmu xd

ocenił(a) film na 6
damianex123456

Dużo scen z książki zostało wycięte ? Po obejrzeniu filmu miałem poczucie, że było dużo interesujących postaci, a nie zostały one wystarczająco rozwinięte.

ocenił(a) film na 9
MichaelloS

Może nie tyle co pominięte ale dużo przeksztalconych scen co dla osoby która przeczytała książkę i wybrała się do kina będzie z lekka rażące xd albo ostatnia scena którą mnie kompletnie rozbroila ale to już wyżej napisałem książka co inne tu co innego i nagle takie zderzenie dwóch światów. Powiem tak to i to było fajne lecz przydałoby się takie 30 min dodatkowe bo niektóre momenty w filmie rozwinęły się w zbyt szybkim tempie

ocenił(a) film na 2
damianex123456

No nie wiem. Dawno nie widziałem takiego hipisowskiego gniotu. Oczy mi krwawią po seansie.

ocenił(a) film na 2
damianex123456

Autorze posta ty debilny gimbusie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones