PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104763}

Zabójstwo w niedzielny poranek

Un coupable idéal
7,5 83
oceny
7,5 10 1 83
Zabójstwo w niedzielny poranek
powrót do forum filmu Zabójstwo w niedzielny poranek

dokument ma zawsze cechy charakterystyczne przynajmniej pominien mieć............zawsze to jest tylko i aż życie......... to już od autora zależy co pokaże w nim czy coś co idzie za nowymi trendami coś szokującego........jednak ten dokument ucieka od szokowania widza tanią sensacją..........i przedewszystkim pokazuje amerykański sąd z punktu widzenia dokumentalisty................nie ubarwia tego jak jest to robione w filmie.................ta historia jest przedstawiona naprawde prawdziwie ...........i choćby dlatego warto obejrzeć ten film dla przekonania się jak to jest naprawde na tej amerykańskiej sali sądowej.........którą przecież od dzieciństwa widzimy w tylu filmach.............lubie ten film też za to że opowiada historie ludzi niebanalnych którzy nie krzyczą wykrzykują o swoja prawde przekonani że przecież oni mają ja z sobą.........i zachowują naprawde spokój nie wiem czy do końca jest to postawa słuszna ,,,,,,,,,,,ale przynajmniej dla mnie bardzo charyzmatyczna...........także na plus

labro

cześć, jak znaleźć ten film , z góry dziękuję za wszelką pomoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones