PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32482}

Zabity na śmierć

Murder by Death
7,4 8 036
ocen
7,4 10 1 8036
6,4 7
ocen krytyków
Zabity na śmierć
powrót do forum filmu Zabity na śmierć

typowa komedia

użytkownik usunięty

ale też nie tak śmieszna, żaden wątek kryminalny bez zaskakującego zakończenia 4/10

ocenił(a) film na 10

Przykro mi, że nie śmieszy cię to poczucie humoru, pomysły, obsada, dialogi, cytaty z innych filmów i książek. Dużo tracisz z życia, a może oglądałaś nieuważnie po prostu?

użytkownik usunięty
e_r_i_s

może też po prostu mam inne poczucie humoru, uwielbiam czarne komedie w stylu ciało za milion na tym miałam niezły ubaw, cóż każdy woli co innego, film zabity na śmierć nie był zły miał swój klimat, ale spodziewałam się czegoś troszkę lepszego pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
e_r_i_s

humor w filmie był fajny i gra aktorów, ale też jakoś większego wrażenia na mnie nie zrobił. no po prostu niezła parodia i tyle, też oczekiwałam czegoś więcej.

ocenił(a) film na 9

ten film to pastisz wiec trudno sie spodziewac zeby mial zaskakujace zakonczenie, on ma byc wlasnie przesmiewczy, przeciez caly ten film to zgryw z "typowych" i znanych opowiesci detektywistycznych, a jednym z elementow pastiszu jest wykorzystywanie i przekoloryzowanie oklepanych motywow ;)

ocenił(a) film na 8
Andi

Jasne,że pastisz! Zrobiony stylowo, z szacunkiem dla widza.Trzyma się po właściwej stronie granicy dobrego smaku i do wielokrotnego oglądania.Czego chcieć więcej???
Komedia to nie moja ulubiona ,,strawa" filmowa ale tu 8/10.Ukłony,esforty

ocenił(a) film na 9
esforty

Dokładnie, ja też za komediami nie przepadam, ale ten film jest super. Duże podobieństwo do "Strasznego filmu 2" z tym że "Zabity na śmierć" o niebo lepszy. To taka parodia "Domu strachu" i innych tego typu gniotków, pseudo horrorów, które zamiast straszyć to śmieszą i wzbudzają politowanie dla ich twórców. Ode mnie 8/10

ocenił(a) film na 8

właśnie obejrzalam ten film. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl =) od lat szukalam czegos takiego.
Napisze krótko, bo rzadko ludzie czytaja długie posty.
POTRZEBUJE POMOCY
szukam podobnego filmu, z kilkoma zakończeniami! Proszę o pomoc =(

użytkownik usunięty
Erazgonu

polecam ci "ciało za milion"- z Robbin Williams, wątek kryminalny jest a poza tym to jest dopiero śmieszna i wspaniała komedia, poza tym "ze śmiercią jej do twarzy"-pewnie widziałeś stara fajna komedyjka

ocenił(a) film na 7
Erazgonu

Clue z 1985r, gra tam Tim Curry, też kilka zakończeń też tam spotkasz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones