PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146344}

Zachowaj spokój

You hua hao hao shuo
7,0 46
ocen
7,0 10 1 46
Zachowaj spokój
powrót do forum filmu Zachowaj spokój

zupełnie inny Yimou

ocenił(a) film na 8

Pewien srednio rozgarniety sprzedawca ksiazek czuje sie oszukany kiedy rzuca go dziewczyna. Wynajmuje wiec ludzi, zeby krzyczeli caly dzien pod jej blokiem jak to bardzo ja kocha. Pozniej bierze udzial w bojce i przypadkowo rozwala laptopa jednemu ze stojacych i przygladajacych sie ludzi. Czlowiekowi ktory go pobil obiecuje odrabac reke, tylko ze ma na glowie irytujacego informatyka ktory domaga sie naprawy komputera. Sympatyczny portret zwyklych ludzi na tle wielkomiejskiej aglomeracji.
Pozniej rezyser wrocil jeszcze do tematu zycia w wielkim miescie podczas pracy nad "Happy Times".
Swietna i nieco przewrotna koncowka! Takze bardzo podobala mi sie praca kamery, mimo iz prawie wszystkie ujecia szybkie, szarpane i krecone z reki.
Plus nominacja do Zlotego Lwa na MFF w Wenecji w 1997 roku.

-Grail-

Bardzo chcę obejrzeć ten film (BARDZO!), ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Jeden z trudniej dostępnych filmów Zhanga. Masz może jakieś namiary, jak go zdobyć W POLSCE? :P

ocenił(a) film na 5
Davus

Legalnie będzie bardzo trudno : )

tearofmankind

A nielegalnie?;)

ocenił(a) film na 5
Aligatorek

Kurde nie działa PW do Ciebie. Wpisz w wyszukiwarke demonoid -> wyszukiwarka torrentow -> filmography Yimou Zhang i będzie : )

tearofmankind

Dzięki, o, nie wiedziałem, że nie działa pm, do mnie nikt nie pisze nigdy wiec może po prostu się te pm jakoś zarosło i dlatego:-D

Aligatorek

PS. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji która odetka mi te pm, czy ktoś wie w jaki sposób można to zrobić ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones