PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006049}

Zadra

5,5 2 138
ocen
5,5 10 1 2138
5,6 17
ocen krytyków
Zadra
powrót do forum filmu Zadra

Recenzja Zadry

ocenił(a) film na 10

Coś zupełnie innego niż do tej pory można było zobaczyć w kinie polskiej produkcji. Takie filmy oglądam z ciekawością, dlatego polecam przejść do kina :)

ocenił(a) film na 8
Katarzynka331

Zgadzam się, również z ciekawości poszedłem do kina i z seansu wyszedłem bardzo zadowolony. Takiego filmu jeszcze nie było.

Ojmigdalek

Jest i świeżo i z przekazem, ciesze się, że moglem w końcu w polskim kinie obejrzec film O CZYMŚ

Katarzynka331

O tak, w końcu jakiś powiew świeżości w polskich kinach. Fajna chillerka

Katarzynka331

Podobał mi się. Ten film pokazuje, że kobiety mają już więcej do powiedzenia w świecie rapu, w którym od zawsze dominowali mężczyźni. Przesłanie jest mądre i łatwo może trafić do młodego widza. Mi - nieco starszej osobie przypadł do gustu ze względu na to, że lubię filmy z dużą dozą muzyki i nietypową fabułą.

karolinkakoteq

Ja także lubie muzyczne filmy - może niekoniecznie rap jako gatunek, ale cóż, mimo to, film mnie ujął

Katarzynka331

Dobry film na zluzowanie po tygodniu pracy. Rapują nawet spoko. Film ma potencjał.

ocenił(a) film na 1
Katarzynka331

Patrzcie na profile tych użytkowników xD to twórcy tego chłamu sami piszą o sobie takie pochlebne oceny. Film to kicz i poczekajcie sobie chwile, żeby nie tracić hajsu na kino ;p

1253_1642

Coś w tym jest, ostatnio widzę coraz częściej sztuczne opinie o polskich filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones