PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11923}
7,8 31 755
ocen
7,8 10 1 31755
8,1 20
ocen krytyków
Zaklęte rewiry
powrót do forum filmu Zaklęte rewiry

W końcu!

użytkownik usunięty

W końcu klimatyczny, prawdziwy do bólu film polski (lub polsko-czeski jeśli kto woli)! Kondrat zagrał wspaniałą rolę, aż trudno uwierzyć że to ten sam człowiek który grał Adasia Miauczyńskiego w "Dniu świra".
Zdjęcia jak i muzyka są świetne. Film bardzo zakręcony, mówiący o szczęściu i jego braku.

ocenił(a) film na 8

"W końcu" ? : D
Film jest z 1975r...

ocenił(a) film na 10
LadyCzikita

"W końcu" - w zobaczeniu "po obejrzeniu wielu miałkich filmów"

ocenił(a) film na 8
hauser

Wiem, wiem... taki żart : )

użytkownik usunięty
hauser

Dzięki za zrozumienie!

Na podstawie książki

film trzeba przyznac ciekawy,w dodaku jak na tamte czasy wydaje mi sie ze porusza dosyc trudna tematyke,mamy tu probe samobojcza,nawiazanie do homoseksualizmu,ponizanie drugiego czlowieka w pracy,pierwszy kontakt z prostytucja i wiele wiele innych.
jak zwykle rewelacyjny wilhelmi i nasz mareczek jako mlody nicpon;]
Kondrat zagrał wspaniałą rolę, aż trudno uwierzyć że to ten sam człowiek który grał Adasia Miauczyńskiego w "Dniu świra". ' ?! kondrat zagral wysmienicie w dniu swira.

ocenił(a) film na 9

To właśnie nie jest prawdziwy do bólu polski film. Polski do bólu film to ten narodowy, albo taki, po którym z biedoty, brudu, szarości i udręki przewijającej się na ekranie przez 120 minut widz chce sobie podciąć żyły. Ten jest uniwersalny i można się nim pochwalić :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones