PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595324}

Zatoka

The Bay
5,4 1 885
ocen
5,4 10 1 1885
Zatoka
powrót do forum filmu Zatoka

Ja uważam że film jest całkiem ,całkiem dobry ,może nie powala ani nie zachwyca ,ale
niektórzy się po prostu nie znają,nie ma co film całkiem spoko ,jeden z oryginalniejszych w ostatnich latach jak na thriller prrzystalo

szymania11

Ja nie nastawiałem się na dobre kino, puściłem sobie go z braku laku. No i muszę przyznać, że całkiem zgrabnie zrobiony film. Wiesz jak jest, jak się ktoś nastawi negatywnie lul ma wygórowane oczekiwanie wobec filmu to potem narzekają i jojczą. Oglądam filmy dla przyjemności, a nie by szukać niedociągnięć lub dzury w całym :)

ocenił(a) film na 6
supnopl

zgadzam się film dobrze zrobiony nawet przyjemnie się go ogląda (nie jest to może arcydzieło ale nie nudzi i nie bryzga w nadmiarze krwią w każdej scenie) choć przyznam że byłam trochę negatywnie nastawiona po tych wszystkich komentarzach ale obejrzałam go z nudów dam 6,5/10 ;)

wolvi24

Przyznam, że takie niespodzianki są najlepsze :) ostatnimi czasy zauważyłem, że filmwebowicze jadą po skrajnościach, zachwalają w niebogłosy albo jadą po filmie nie zostawiając suchej nitki. Dlatego też nie zawsze czytam opinie o danym filmie, a jeśli już to biorę poprawkę ;)

wolvi24

Podobną niespodziankę pamiętam miałem oglądając już jakiś czas temu "Divide". Gdy po seansie luknąłem na FB na ocenę i wypowiedzi, doznałem szoku,że tak nisko ludzie ocenili ten obraz., kwestia gustu, jak sama wiesz, ale polecam - robi wrażenie :)

ocenił(a) film na 6
supnopl

oj ja też się zdziwiłam oglądając "the divide" myślałam że to będzie jeden z tych filmów co to ktoś morduje wszystkich po kryjomu,krew się leje strumieniami albo jakieś sado-maso tortury ;) a tu całkiem przyzwoity film wyszedł który zresztą też polecam...;) ja opinie czytam owszem czasami się nimi kieruję przyznaje ale jak mam chrapkę na jakiś film to i tak go obejrzę nie patrząc na jego ocenę (tak właśnie było z "the divide" czekałam na niego dość długo,choć przyznam że oceny trochę mnie zmartwiły obejrzałam go i tak.a nie rozumiem na przykład zachwytu na filmem "Naznaczony" film strasznie mnie wynudził (zasnęłam w połowie :)) i nie jest w ogóle straszny jak dla mnie oczywiście a zabrałam się za niego tylko dlatego że wszyscy go chwalili no ale jak to sam/a napisałeś/aś kwestia gustu wszystkim nie dogodzisz...;)

wolvi24

A "Dark Skies" widziałaś ? Też z pod znaku miłych niespodzianek :) przynajmniej dla mnie ostatnio, jeśli ktoś lubi temat szaraków. Ja bardzo lubię sci-fi, więc śmiało go polecam znajomym i o dziwo podzielają moje zdanie. Świetnie trzyma napięcie, ba z każdą chwilą ono narasta, można nawet podskoczyć z fotela w pewnych momentach, a finał przedni, ogólnie godny trhiller mych oczu ;) Tylko nie na lapku bez odpowiedniego nagłośnienia i z rana lub po południu jak niektórzy oglądają i potem słychać "wcale nie był straszny" lub coś podobnego... klimat musi być, a jak !


ocenił(a) film na 6
supnopl

widziałam,widziałam podobał się nawet bardzo ;) i ten moment jak w jednej scenie laska wchodzi do pokoju młodszego syna zapala światło a tam....(nie będę spojlerować ;)) krzyknęłam razem z nią ;) to mój drugi ulubiony (zaraz po "Znakach") film o tej tematyce ;)

wolvi24

"Chained" (2012) ?

ocenił(a) film na 6
supnopl

nie widziałam polecasz??? ;)

wolvi24

A no polecam, troszkę zrył mi bańkę ;) inetresująca pradukcja, skoro "the divide" przypadło Ci do gustu,myślę, że ten też jest wart poświęconego mu czasu (choć to inna beczka kapusty). Lukaj śmiało dziewczyno :)

supnopl

Acha, oglądaj napisy do końca, bo dzwięki podczas nich wiele mówią o dalszych losach głównego bohatera. Fajny zabieg reżysera moim zdaniem.

ocenił(a) film na 6
supnopl

w takim razie obejrzę na pewno, a widziałeś może "Static"??? bo trafiłam przypadkiem na zwiastun,wygląda nieźle (no ale wiadomo że dobry zwiastun nie zawsze równa się dobry film ;)) wygląda że jest w klimacie "Nieznajomych" a ten film mi się podobał nawet bardzo...

wolvi24

Tu mnie masz, bo nawet nie słyszałem o tym filmie, zapowiada się całkiem niezle, choć temat oklepany moim zdaniem. Nie ma co oceniać przed seansem i się negatywnie nastawiać, co nie ? :)

Dla rozluznienia, bo filmy które Ci poleciłem wcześniej do lekkich i przyjemnych nie należą, tak więc podaję na talerzu pięknie ustrojony angielski czarny humor w połączeniu z groteską "The Acid House" (1998) Ja się świetnie ubawiłem, myślę, że bedziesz się świetnie bawiła podczas seansu :)

ocenił(a) film na 6
supnopl

może i temat oklepany ale ja za każdym razem jak oglądam "Nieznajomych" (moim zdaniem lepszy niż "Motelu") to po seansie mam nerwa i sprawdzam po kilka razy przed snem czy na pewno mam zamknięte drzwi (wiem wiem przesadzam ale ten film tak na mnie dzieła :))
yyyy no cóż szczerze to nie przepadam za angielskim humorem (choć ostatnio trafiłam na "Daję nam rok" i bardzo mi się podobał ale to komedia romantyczna więc trochę inna kategoria ;)) ale zerknę na ten "the acid house" skoro polecasz ;)

ocenił(a) film na 6
wolvi24

tam miało być lepszy niż "Motel"- literówka ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones