PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 054
oceny
6,4 10 1 32054
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

:(

ocenił(a) film na 4

ten film to chyba najbardziej przykra "niespodzianka" jak mnie spotkała ostatnio jeśli chodzi o kinematografię....liczyłam na kino z najwyższej półki, wszakże obsada zabójcza, a po pół godziny miałam już dość, przez następne 15 min dawałam szanse, że może jednak, że może mnie zaskoczy,ale niestety, pozostał niedosyt i niesmak tego co miało być podane pięknie i wykwintnie, a było mdłe i bez smaku :/

ocenił(a) film na 9
sanydej

Oceniasz film, czy zawiedzione oczekiwania. Film jest naprawdę dobry, a to że liczyłeś na na coś w stylu Ojca Chrzestnego i się zawiodłeś, nie oznacza że film był kiepski.
Jak dla mnie bardzo dobra gra aktorska i dobre, choć oklepane zakończenie.

użytkownik usunięty
sanydej

Ojca Chrzestnego już nikt nie zrobi. Zresztą to inna historia. Ten film jest moim zdaniem bardzo dobry. Nieoczekiwane zakończenie i ten zwrot akcji. Wielu reżyserów próbuje zwrotu akcji ale tym razem wyszło bardzo dobrze. Scenariusz trochę oklepany. Ale reszta bardzo dobra. Nie rozumiem skąd ta negatywna opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones