PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 054
oceny
6,4 10 1 32054
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

Zaczęłam go oglądać "do poduszki" wyłącznie dla tych dwóch miłcyh wiadomych Pabów,co to na plakacie widnieja. Ale film mnie wciągnąl, nie powiem i zamiast zasnąć obejrzałam do końca. Nie jest to arcydzieło - miejscami dość mocno sfuszerowany. Zwłaszcza końcówka jak dla mnie spartolona - niby zaskoczenie, a jednak banał. Ogólnie jednak mi osobiście film się podobał i uważam,z warto obejrzeć. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
rozowaswinkapigi

Panów miało być rzecz jasna a nie Pabów. I parę innych literówek...

ocenił(a) film na 2
rozowaswinkapigi

No, ale tacy nieco stetryczali są w tym filmie, nie sądzisz? Bardziej wygląda to na filmowy projekt oddziału geriatryków. Kiedy Pacino biegnie widzowi trzymają kciuki, by dał radę dobiec bez zawału, a sceny w siłowni mnie powaliły ;P W każdym razie ktoś celnie stwierdził, że właściwie to powinni raczej prowadzić śledzctwo w sprawie kradzieży ich lasek, bo aż dziw, że poruszają się bez nich. DeNiro jeszcze w miarę daje radę, ale Pacino wygląda jak jaszczurka i jak się rusza falują mu opadnięte policzki - niesamowity efekt. Ale dość zjadliwości, bo ja w sumie nie o tym.

Chciałam Ci powiedzieć, że masz przepiękny i niezwykle ujmujący avatar! Pełny podziw!
Beeshop ostatnio też poszedł w tym kierunku i może powinniście się poznać: http://www.filmweb.pl/user/Beeshop :>

ocenił(a) film na 7
Eleonora

Może i troche stetryczali,ale...no cóż, ja tam ich po rpostu kocham no. Przy czym...jesli mam być szczera,to bardziej uderyła mnie wlaśnie stetryczałość de niro niż pacino :-) Może dlatego , że ten drugi mały i szczuplejszy to jakiś taki bardziej zwiewny mi się zdał :-)
A avatar...dziekuję :-)

ocenił(a) film na 2
rozowaswinkapigi

hehe zwiewny Pacino :) W tych za dużych łachmanach wyglądał jakby się właśnie skurczył. Aczkolwiek zwiewności to one mogły mu dodawać... podobnie jak to falujące podgardle :)
Według mnie ten film byłby całkiem niezły gdyby tylko wzięli innych aktorów - takich jakichś jeszcze żywych, bez osteoporozy.
No, ale w "Heat" za starych dobrych czasów byli razem świetni i to mi wystarcza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones