PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 048
ocen
6,4 10 1 32048
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

Nie chodzi mi tutaj wcale o to że grali w nim kiepscy aktorzy lecz o to że każdy po takiej obsadzie spodziewał się wielkich rewelacji...ja muszę przyznać że również miałem większy apetyt jednak sam film nie był taki zły...troszkę natomiast za szybko i za dużo się tutaj działo...gdyby film nieco zwolnił...kilka wątków zostało by pominiętych lub film był nieco dłuższy rozwijajac fabułę film mógłby zyskać na wartości...a tak to wyglądało jakby reżyser w 1,5h chciał jak najwięcej pola do popisu zostawić pomiędzy dwuch wielkich aktorów wplątując kilka wątków pobocznych które były takie trochę idiotyczne. Lepiej na tym tle wypada zdecydowanie Goraczka....szkoda bo zapowiadał się świetny film ale nieco rozczarował. Ocena 7/10

ocenił(a) film na 4
ziger

Z Gorączką ten film nie ma żadnego porównania. W tamtym filmie owi aktorzy stworzyli niesamowity duet - a co najważniejsze, był to tylko jeden z jego plusów. W tym - no właśnie... Wyglądało to trochę, jakoby ten duet miał być głównym plusem tego filmu. A wyszło, że nie jest ani głównym, ani plusem. Nie, żebym czepiał się ich gry - ale ja (i wygląda mi na to, że nie tylko ja) spodziewałem się ich jako bezkompromisowych aktorów, którzy będą chwaleni nie za obecność, ale za to, że po raz kolejny ich obecność widać i "czuć" w filmie. A tutaj oni są - i bijcie za to brawo. Nie, dziękuję, nie o to chodzi - są produkcje, w których grają nędzni aktorzy, ale ogląda się je z chęcią i z chęcią się do nich wraca - do tej natomiast nie mam zamiaru ani wracać, ani kojarzyć jej z De Niro oraz Pacino...

ocenił(a) film na 4
CyganFilip

A ocena 4/10... Cóż - film nie jest "słaby" (3/10), może i nawet jest "niezły" (6/10) - ale bynajmniej nie jest "OK" (5/10) - a najlepiej nazwałbym go "poniżej oczekiwań" (4/10). I to jest właśnie moja ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones